O nas - CLEAR NATURE

Wszystko zaczęło się na pewnym majówkowym grillu w 2011 roku, na którym po raz pierwszy się spotkaliśmy (Paulina i Piotr). Z czasem, gdy poznawaliśmy się bliżej i ze znajomych staliśmy się parą, okazało się również, że korzystamy z suplementu tej samej firmy. Każde z nas maiło jednak zupełnie inny powód, by po nie sięgnąć. Od tego zaczęły się nasze rozmowy na temat zdrowia, jego profilaktyki i innych tematów z tym związanych. Podczas tych rozmów stwierdziliśmy, że może warto podzielić się naszymi doświadczeniami z innymi osobami. I tak w lutym 2013 roku, w odmętach internetu, pojawiła się nasza strona.

Na początku zamieszczaliśmy na niej głównie informacje o produktach firmy Akuna, ponieważ ich używaliśmy i wiedzieliśmy, że działają. Niebawem zaczęliśmy też publikować artykuły z zakresu kosmetologii. Do naszego „zespołu” dołączyła również Beata – mama Pauliny.

Z biegiem czasu, będąc coraz bardziej świadomi potrzeb naszych organizmów, zaczęliśmy też sięgać po suplementy kolejnych producentów. Najpierw, do już przez nas używanych produktów, dołączyły te znajdujące się w ofercie laboratorium LifelineDiag, a jakiś czas później produkty firmy NaturDay. Zaczęły pojawiać się też wpisy poświęcone tym właśnie produktom.

Pod koniec 2017 roku stwierdziliśmy, że wypadało by zrobić małe porządki na stronie, ponieważ znacznie zmieniła ona swój charakter w stosunku do tego, co było na początku. Postanowiliśmy więc, że będzie miała ona charakter bardziej blogowy, a opisywane przez nas produkty i usługi – bo te też zaczęły się pojawiać – będą miały swoją osobną zakładkę nazwaną „Polecane produkty„. Dzięki temu łatwo możesz znaleźć o nich informacje oraz zamówić w sklepie internetowym – najczęściej bezpośrednio u producenta.

Mamy nadzieję, że publikowane przez nas artykuły pomogą Ci zadbać o zdrowie Twoje, Twoich bliskich, a nawet Twoich czteronożnych podopiecznych. Od razu jednak zaznaczamy, że nie mamy żadnego kierunkowego wykształcenia związanego ze zdrowiem, a wszystkie porady wynikają z naszych doświadczeń i zdobywanej wiedzy. Dlatego jeśli nie masz pewności, czy dane rozwiązanie jest dla Ciebie, porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą 🙂

Życzymy Ci miłej lektury!

Close Menu
×