fbpx
Zaznacz stronę
OptiCcardio - Prawidłowe ciśnienie krwi i zdrowe serce

OptiCardio

Prawidłowe ciśnienie krwi i zdrowe serce

Choroby układu krążenia są jedną z pięciu najczęstszych przyczyn zgonów. Nasze serca osłabia wiele czynników: duży stres, na jaki jest narażony w zasadzie każdy z nas, niezdrowa dieta podnosząca poziom złego cholesterolu, który z kolei powoduje tworzenie się zatorów żylnych czy siedzący tryb życia i niedostateczna ilość ruchu. Wszystkie te oraz inne czynniki negatywnie wpływają na nasz układ krążenia i serce.

Suplement OptiCardio został stworzony po to, żeby wzmacniać układ sercowo-naczyniowy i usprawniać pracę serca dzięki zawartym w nim ekstraktom z winogron, głogu, kory sosnowej oraz resweratrolu. OptiCardio polecany jest jako środek zapobiegawczy przeciwko chorobom serca dla wszystkich, zwłaszcza osób, które są najbardziej narażone na schorzenia układu krążenia.

Aby Twoje serce było mocne i służyło Ci jak najdłużej bez żadnych problemów, funduj mu codzienną porcję aktywności, dbaj o dietę bogatą w błonnik, jedz warzywa, owoce i ryby oraz dbaj o utrzymanie prawidłowej masy ciała. Oprócz tego możesz dodatkowo wspierać i chronić je produktami takimi jak suplement OptiCardio.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiCardio

Opti Cardin ® – Ta zastrzeżona formuła z ekstraktu pomarańczy chińskiej Citrus Sinensis zapewnia utrzymanie elastyczności tętniczej, pomaga chronić naczynia krwionośne przed wystąpieniem stanów zapalnych oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 100 mg / 200 mg

Ekstrakt z owoców głogu dwuszyjkowego (Crataegus oxyacantha L.) 10:1 – Jest źródłem witamin C i B, soli mineralnych i pektyn, obniża ciśnienie, zwiększa siłę skurczów serca, zwalniając ich częstotliwość, dzięki czemu pracuje ono wydajniej.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 85 mg / 170 mg

Ekstrakt ze skórki czerwonego winogrona (Vitis vinifera L.) 10:1 – Zawiera dużo polifenoli, które chronią komórki przed działaniem wolnych rodników i działa antyoksydacyjnie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 60 mg / 120 mg

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa / Ketmii szczawiowej (Hibiscus sabdariffa L.) 10:1 – Wyrównuje poziom „złego” i „dobrego” cholesterolu. Hibiskus jest bogaty w witaminę C, która wspiera układ immunologiczny.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 45 mg / 90 mg

Ekstrakt z owoców winogron (Vitis vinifera L.) 100:1 standaryzowany na 98% resweratrolu –  Dzięki flawonoidom podwyższa poziom dobrego cholesterolu HDL, który zapobiega miażdżycy, udarom i zawałom. Winogrono ma również właściwości przeciwutleniające, zawiera potas oraz witaminy C, K i A.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 40 mg / 80 mg, w tym:
Resweratrol: 39,2 mg / 78,4 mg

Resweratrol –  Resweratrol, zawarty w owocach winogron, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, hamuje agregacje płytek krwi, co zapobiega powstawaniu zakrzepów. Jest stosowany w leczeniu cukrzycy oraz redukcji wagi.

Ekstrakt z kory sosny nadmorskiej (Pinus pinaster Aiton) 10:1 – Ekstrakt z kory sosny (Pinus) poprawia elastyczność ścian naczyń krwionośnych i oczyszcza płytki, co zwiększa przepływ krwi i zapobiega powstawaniu zatorów. Ekstrakt z sosny zmniejsza stres oksydacyjny, będący przyczyną zaburzeń krążenia.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 15 mg / 30 mg