Spotkania i Webinary

Wydarzenia

Poniżej znajdziesz listę różnych wydarzeń – spotkań, szkoleń, wykładów, seminariów oraz warsztatów w których możesz uczestniczyć. Są to zarówno wydarzenia stacjonarne jak i organizowane online, darmowe jak i płatne. Część z nich ma charakter cykliczny.

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Produkty NaturDay w nowoczesnej fitoterapii – szkolenie dla profesjonalistów

5 lutego | 13:00 - 14:00

Produkty NaturDay w nowoczesnej fitoterapii (webinar)

Zapraszamy wszystkie osoby, które na co dzień wykorzystują w swojej praktyce zawodowej leki i preparaty ziołowe w profilaktyce i terapii chorób. Szkolenie to jest skierowane w przede wszystkim do specjalistów – lekarzy, farmaceutów, dietetyków, zielarzy, naturopatów. Zachęcamy również do wzięciu w nim udziału wszystkich zajmujących się wytwarzaniem leków i preparatów ziołowych z naturalnych bądź przetworzonych surowców uzyskiwanych z roślin leczniczych oraz zajmujących się sprzedażą takich produktów.

Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia związane z nowoczesną fitoterapią oraz zostanie przedstawiona oferta produktowa firmy NaturDay, która bazuje na wysokostężonych ekstraktach roślin leczniczych (ekstrakty wodno-alkoholowe).

Szkolenie odbędzie się w formie wideokonferencji i potrwa około 1,5 godziny.

 

Prowadzący

lek. med. Janusz WietechaSzkolenie poprowadzi lek. med. Janusz Wietecha – Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku „Zarządzanie w ochronie zdrowia”, dyplomowany dietetyk i specjalista dietetyki klinicznej, dyplomowany zielarz oraz dyplomowany fitoterapeuta. Jest twórcą założeń Medycyny Fundamentalnej,  specjalistą treningu żywieniowego, coachem dietetyczny oraz pasjonatem żywienia ekologicznego i produktów BIO. Jego ulubione schematy dietetyczne to dieta Paleo, protokół autoimmunologiczny, dieta w insulinooporności, dieta rotacyjna w oparciu o testy nietolerancji pokarmowych oraz specjalne lecznicze programy żywieniowe wzbogacane o wysokostężone ekstrakty roślinne. Konsultant w poradni genetycznej w Laboratorium Test DNA w Katowicach w dziedzinie celiakii i hipolaktazji dorosłych. W swojej praktyce lekarskiej unika standardowych schematów dietetycznych, a każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Zajmuje się również projektowaniem żywności funkcjonalnej.

Doświadczony menedżer zarządzający wieloma firmami z branży medycznej. Nadzorował produkcję, certyfikację i komercjalizację 4 specjalistycznych systemów terapeutycznych w Medycynie Fizykalnej. Lekarz konsultant i trener rozwoju kompetencji nowoczesnej magnetoterapii leczniczej. Współtwórca i współwłaściciel jednego z pierwszych w Polsce systemów opieki telemedycznej w dietetyce i fitnessie o nazwie FitGo i Teledoktor24. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Medycyny Ubezpieczeniowej INCARE.

 

Rejestracja

Udział w szkoleniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji. W dniu szkolenia przed jego rozpoczęciem prosimy o kliknięcie w link przekierowujący do pokoju konferencyjnego (wymagane podanie imienia i adresu e-mail). Ze względu na ograniczoną ilość miejsc sugerujemy zalogowanie się na spotkanie przynajmniej na kilkanaście minut wcześniej.

Logowanie na szkolenie

 

Współpraca

Osoby i firmy, które są zainteresowane produktami NaturDay prosimy o kontaktowanie się z jej przedstawicielem.

Piotr Brożek
Specjalista ds systemu lekarskiego
GSM: +48 795 593 693
E-mail: p.brozek@naturday.pl

Szczegóły

Data:
5 lutego
Czas:
13:00 - 14:00

Organizator

Natur Day S.A.