Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Prosty detoks bez głodzenia się. Oko w oko z ekspertem

27 stycznia | 18:00 - 19:30

Prosty detoks bez głodzenia się. Oko w oko z ekspertem. - webinar

Wciąż zastanawiasz się, czy detoks jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Nie wiesz dokładnie od czego zacząć? A może obawiasz się, że nie sprostasz wyzwaniu, ponieważ detoks wiąże się z wieloma wyrzeczeniami?

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego eksperci będą obalać utarte mity i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i ewentualne wątpliwości związane z detoksykacją organizmu.

 

Prowadzący

dr hab. Artur Gołaśdr hab. Artur Gołaś, prof. AWF Katowice – Jest prezesem Polskiego Towarzystwa Usprawnienia Motorycznego (PTUM), kierownikiem Pracowni Siły i Mocy Mięśniowej AWF Katowice, kierownikiem Zakładu Teorii Sportu AWF Katowice, trenerem przygotowania motorycznego 24 sekcji AWF Katowice oraz trenerem przygotowania motorycznego w zespołowych grach sportowych. Ukończył również studia podyplomowe na kierunkach Żywienie i Suplementacja i Przygotowanie Motoryczne.


mgr. Krzysztof Kozłowski – Członek Zarządu NaturDay, magister fizjoterapii i wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwent studiów doktoranckich. W kręgu jego zainteresowań znajduje się naturoterapia.

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Czas:
18:00 - 19:30
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
https://naturday.clickmeeting.com/prosty-detoks-bez-glodzenia-sie-oko-w-oko-z-ekspertem-/register

Organizator

Natur Day S.A.