Spotkania i Webinary

Wydarzenia

Poniżej znajdziesz listę różnych wydarzeń – spotkań, szkoleń, wykładów, seminariów oraz warsztatów w których możesz uczestniczyć. Są to zarówno wydarzenia stacjonarne jak i organizowane online, darmowe jak i płatne. Część z nich ma charakter cykliczny.

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Oczyszczanie organizmu z toksyn – pomoc w chorobach oczu

10 czerwca | 20:30 - 21:30

Oczyszczanie organizmu z toksyn - pomoc w chorobach oczuzamy na wykład prof. dr hab. Ewy Sawickiej-Sienkiewicz, którego tematem jest "Oczyszczanie organizmu z toksyn - pomoc w chorobach oczu

Zapraszamy na wykład prof. dr hab. Ewy Sawickiej-Sienkiewicz, którego tematem jest „Oczyszczanie organizmu z toksyn – pomoc w chorobach oczu”.

 

Prowadzący

Prof. dr hab. Ewa Sawicka-Sienkiewicz – wieloletni pracownik naukowy oraz wykładowca Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na Katedrze Genetyki, Hodowli Roślin i Nasiennictwa Zakładu Genetyki i Biotechnologii Roślin. Kształcenie rozpoczęła na wydziale biologii Uniwersytetu Warszawskiego z zakresu botanika, specjalizacja genetyka. Pracę rozpoczęła w Instytucie Ziemniaka, obecnie Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin w Młochowie k/Warszawy. Pani Ewa pracowała również w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego (na stanowisku zastępcy dyrektora ds. naukowych) oraz Ogrodzie Botanicznym Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W pracy związana była tematycznie z genetyką i hodowlą roślin, w celu doskonalenia roślin uprawnych. Prowadziła wykłady dla studentów rolnictwa, ogrodnictwa, biologii i hodowli zwierząt, ochrony środowiska w zakresie genetyki i hodowli roślin, postępu biologicznego, mutagenezy, biotechnologii. Jest autorem i współautorem ponad 100 publikacji naukowych. Obecne pani profesor koncentruje się na wykorzystywaniu i znaczeniu roślin dla zdrowia człowieka.

Szczegóły

Data:
10 czerwca
Czas:
20:30 - 21:30
Strona internetowa:
https://naturday.clickmeeting.com/naturday

Organizator

Natur Day S.A.
Close Menu
×