Spotkania i Webinary

Wydarzenia

Poniżej znajdziesz listę różnych wydarzeń – spotkań, szkoleń, wykładów, seminariów oraz warsztatów w których możesz uczestniczyć. Są to zarówno wydarzenia stacjonarne jak i organizowane online, darmowe jak i płatne. Część z nich ma charakter cykliczny.

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Nowoczesna fitoterapia i probiotykoterapia. Leczenie problemów kardiologicznych i cukrzycy

4 grudnia 2018 | 17:00 - 19:00

Nowoczesna fitoterapia i probiotykoterapia. Leczenie problemów kardiologicznych i cukrzycy

Zapraszamy Was serdecznie w najbliższy wtorek 4 grudnia o godz. 17:00 do siedziby Fundacja Fortis w Katowicach na bezpłatny wykład, który poprowadzi dla Was lek. med. Janusz Wietecha. Tematem wykładu będzie:

„Nowoczesna fitoterapia i probiotykoterapia. Leczenie problemów kardiologicznych i cukrzycy.”

 

WAŻNE!

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc (30) prosimy Was o wcześniejszy kontakt w celu rezerwacji. Możecie to zrobić kontaktując się z nami mailowo, telefonicznie lub poprzez Facebook’a.

 

O prowadzącym

Lek. med. Janusz Wietecha – Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Kierunek Zarządzanie w ochronie zdrowia. Dyplomowany zielarz, fitoterapeuta. Dyplomowany dietetyk, specjalista dietetyki klinicznej. Prezes Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Medycyny Ubezpieczeniowej INCARE. Twórca założeń Medycyny Fundamentalnej. Specjalista treningu żywieniowego, coach dietetyczny, pasjonat żywienia ekologicznego i produktów BIO. Jego ulubione schematy dietetyczne to dieta Paleo, protokół autoimmunologiczny, dieta w insulino oporności, dieta rotacyjne w oparciu o testy nietolerancji pokarmowych oraz specjalne lecznicze programy żywieniowe w połączeniu z wysokostężonymi ekstraktami roślin leczniczych. Unika standardowych schematów dietetycznych, a każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie. Osobiście projektuje żywność funkcjonalną. Współtwórca i współwłaściciel jednego z pierwszych w Polsce systemów opieki telemedycznej w dietetyce i fitnessie o nazwie FitGo i Teledoktor24. Konsultant w poradni genetycznej w Laboratorium Test DNA w Katowicach, w dziedzinie celiakii i hipolaktazji dorosłych. Prowadzi i nadzoruje konsultacje żywieniowe i fitoterapeutyczne w gabinecie fitoterapii NaturDay. Doświadczony menedżer zarządzający wieloma firmami z branży medycznej. Osobiście nadzorował produkcję, certyfikację i komercjalizację 4 specjalistycznych systemów terapeutycznych w Medycynie Fizykalnej. Lekarz konsultant i trener rozwoju kompetencji nowoczesnej magnetoterapii leczniczej.

Szczegóły

Data:
4 grudnia 2018
Czas:
17:00 - 19:00