Spotkania i Webinary

Wydarzenia

Poniżej znajdziesz listę różnych wydarzeń – spotkań, szkoleń, wykładów, seminariów oraz warsztatów w których możesz uczestniczyć. Są to zarówno wydarzenia stacjonarne jak i organizowane online, darmowe jak i płatne. Część z nich ma charakter cykliczny.

 

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Cukrzyca. Czy jesteś na nią skazany?

12 grudnia 2018 | 20:00 - 21:00

Cukrzyca. Czy jesteś na nią skazany?

Zapraszamy na bezpłatny webinar organizowany przez laboratorium Lifeline Diag „Rola odpowiedniej mineralizacji w prewencji i dietoterapii cukrzycy typu I i II”.

Zaproszenie wideo

 

Prowadzący

mgr Monika Gackowska-Lisińska
Dietetyk kliniczny i sportowy, diagnosta laboratoryjny, dietocoach oraz szkoleniowiec.

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunkach: dietoterapia, żywienie w sporcie oraz analityka medyczna, a także licznych kursów obejmujących żywienie w sporcie i dietocoaching. Obecnie w trakcie studiów na Functional Medicine University w Stanach Zjednoczonych. Wykładowca akademicki oraz prelegentka na konferencjach medycznych i żywieniowych. Z powodzeniem prowadzi Centrum Dietetyki Funkcjonalnej w Bydgoszczy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji żywieniowo – diagnostycznych, opierając się na podejściu medycyny funkcjonalnej (przyczynowe, a nie skutkowe leczenie chorób) oraz evidence – based medicine. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych oraz metabolicznych. Ponadto prowadzi szkolenia z „Interpretacji wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka”, które pokazują, że nie sztywne zasady oraz schematy działania, a indywidualne podejście do pacjenta przynosi wymierne efekty terapeutyczne. Autorka licznych artykułów publikowanych m.in. w fachowym magazynie „Food Forum” oraz prasie bydgoskiej.

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2018
Czas:
20:00 - 21:00
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://bit.ly/lifeline-diag-webinar

Miejsce

Webinar

Organizator

Lifeline Diag