Zestaw minerałów - ONYX PLUS

Onyx Plus to kompleksowy zestaw składników, potrzebnych naszemu organizmowi. Brak minerałów i mikroelementów może powodować poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu i złe samopoczucie. Onyx Plus posiada optymalną proporcję fosforu, wapnia i magnezu oraz witaminę D3, co gwarantuje maksymalne wykorzystanie ich pozytywnego wpływu na ludzki organizm. Niedobór minerałów może prowadzić do skurczy. Stosując ONYX PLUS, który zawiera magnez, możemy zmniejszyć ryzyko ich powstawania. Dla każdego z nas bardzo ważne jest prawidłowe funkcjonowanie układu trawiennego.

ONYX PLUS dzięki zastosowaniu odpowiedniej kombinacji wyciągów roślinnych i minerałów, m.in. wapnia, który poprawia funkcjonowanie enzymów trawiennych wspomaga funkcjonowanie tego układu.

Nasz produkt również dba o prawidłowy stan kości i zębów. Dzięki obecności minerałów i witamin, które pomagają zachować zdrowy układ kostny i zapewniają piękny uśmiech, wspomagając leczenie chorób przyzębia i osteoporozy. Kolejnym jego działaniem jest wspomaganie układu moczowego.

Dzięki składnikom roślinnym i mineralnym, które przeciwdziałają tworzeniu się kamieni nerkowych. Pomaga dbać o układ krwionośny. Dzięki zawartości minerałów pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie mięśnia sercowego, zmniejszyć ciśnienie krwi i przyspieszyć gojenie ran. Dzięki właściwościom magnezu, który odpręża i uspokaja, wspomaga pracę mózgu, zwiększa jakość snu i poprawia nastrój ONYX PLUS zadba o nasz układ nerwowy

Surowce użyte do produkcji ONYX Plus są pozyskiwane ze środowiska ekologicznie czystego i są pochodzenia organicznego np. woda morska, skorupiaki z dna morskiego, a także rośliny.

ONYX Plus jest płynem – ta właśnie forma zapewnia mu o wiele skuteczniejsze, efektywne i szybsze działanie niż zwykle spotykana forma minerałów w postaci kapsułek czy proszku.

Dawkowanie ONYX Plus

  • ONYX Plus najlepiej przyjmować po południu.
  • 1/2 miarki (15 ml) nie częściej niż 2 razy dziennie
  • Onyx Plus można podawać dzieciom powyżej 3 roku życia lecz lepiej podać dziecku preparat PINKY
  • Przed użyciem należy wstrząsnąć preparatem.

ONYX Plus zawiera dużą dawkę magnezu wzmagającego pracę jelit i zwiększenie dawki może spowodować biegunkę. Osoby cierpiące na zaparcia mogą celowo zwiększyć dzienną dawkę preparatu (2-3 miarki) by wspomóc pracę jelit.

Skład ONYX Plus

Wapń (Ca), 100 mg

Chrom (Cr), 5 µg

Witamina D3 (D3), 100 IU

Potas (K), 66 mg

Magnez (Mg), 200 mg

Mangan (Mn), 5 mg

Sód (Na), 4,5 mg

Fosfor (P), 50 mg

Selen (Se), 3 µg

Cynk (Zn), 1 mg

Sok z czerwonych winogron

Bez czarny

Kardamon malabarski (Elettaria cardamomum)

Koper włoski (Foeniculum vulgare)

Lucerna siewna (Medicago sativa)

Lukrecja (Glycyrrhiza glabra)

Cennik

  • Cena detaliczna: 105,00 PLN (Zamów ONYX Plus)
  • Akuna START: 97,50 PLN
  • Cena hurtowa: 90,00 PLN

Zdaniem eksperta:

Zakończona faza badań nad wpływem składników Onyx Plus na jamę ustną wskazuje, że preparat może mieć pozytywny wpływ na regenerację tkanki kostnej.

Paweł Klimek, Dental Nanotechnology

Close Menu
×