Promocja AkuWM

AkuWM to skrót angielskich słów weight management, czyli w wolnym tłumaczeniu zarządzanie wagą. To zestaw produktów, które w naturalny, bezpieczny, smaczny i zdrowy sposób będą wspierały razem z Tobą kontrolę wagi, a jednocześnie pomogą zrzucić kilka kilogramów. AkuWM sprawi, że nie doświadczysz powszechnego efektu jojo , czyli ponownemu przybraniu na wadze, nie odczujecie uczucia głodu, z powodu zmiany systemu żywienia. Nasz produkt gwarantuje jednocześnie pozytywny wpływ na kondycję zdrowotną oraz zwiększenie ochrony przed chorobami cywilizacyjnymi.

 AkuWM sprawi, że Twoje codzienne posiłki będą urozmaicona, bogate w odżywcze składniki, jednak ten system wymaga od Ciebie pełnej dyscypliny i improwizacji w rewolucji kuchennej.

System kontroli wagi AkuWM składa się z 4 uzupełniających się wzajemnie produktów: AkuWM Zielona Herbata (AkuWM Green Tea Extract), AkuWM Zdrowe Śniadanie (AkuWM Healthy Breakfast), AkuWM Koktajl Błonnikowy (AkuWM Fibre Coctail) oraz AkuWM Zdrowa Przekąska (AkuWM Healthy Snack).

akuwm

Dokładny opis znajdziesz w specjalnej broszurce przygotowanej przez firmę Akuna, która przybliży Ci wszystkie składniki, przedstawi w jaki sposób korzystać z produktu oraz przedstawi przykłady osób, które z niego już skorzystały

AkuWM Zielona Herbata

Jestem podstawowym składnikiem AkuWM Zielona Herbata . W skład tego płynnego produktu wchodzą również garcinia cambogia oraz ekstrakt z owoców maliny. Razem to połączenie bardzo korzystnie wpływa nasz codzienny metabolizm

AkuWM Zdrowe Śniadanie

Rozpoczęcia dnia na zdrowo. Produkt ten zawiera wysoką zawartość błonnika, specjalny ekstrakt z korzeni maca, 100% dziennego zapotrzebowania na chrom, bogatą ilość białka, zawiera ono również mleczny izolat mleka. Do swojego zdrowego śniadania możesz dodać orzechy, owoce czy miód, tak aby uzyskało jeszcze lepszy smak.

Koktajl Błonnikowy – nowoczesny sposób na zdrowe odżywianie to trzeci produkt w zestawie AkuWM. Ma on bardzo dobry smak, czekoladowy lub truskawkowy. Podstawowym składnikiem jest kompleksowy dobór biologicznie wartościowych białek. Kolejnymi to błonnik, zestaw 12 witamin, prebiotyk z zerowym indeksem glikemicznym, L-glutaminian oraz w 100% naturalny ekstrakt z jabłek Apple PCQ

AkuWM Zdrowa Przekąska

Baton proteinowy, zapewni nam ukojenie w chwilach kiedy poczujemy się głodni. Zdrowa Przekąska zawiera bardzo mało cukru – jednak to nie przeszkadza mu być słodkim- skrobie Hi-Maize, wysoką zawartość białka, wyjątkowe źródło błonnika, optymalny stosunek aminokwasów esencjonalnych. Dostępny w trzech wyjątkowych smakach:

  • ananasowy
  • czekoladowy
  • pomarańczowy

 

Cena AkuWM

  • Detaliczna / e-Sklep / Akuna START / Akuna KARIERA: 699,00 zł (Zamów AkuWM)
  • Premia: 100 zł
  • Wartość punktowa: 70 pkt

 

PROMOCJA !!!

  • Detaliczna / e-Sklep / Akuna START / Akuna KARIERA: 549,00 zł
  • Premia: brak
  • Wartość punktowa: 70 pkt

 

Zamów AkuWM

 

 

Close Menu
×