Witamina C (kwas askorbinowy) pełni w organizmie wiele zróżnicowanych funkcji. Przede wszystkim wykazuje działanie antyoksydacyjne, gdyż uczestniczy w neutralizowaniu reaktywnych form tlenu i azotu. Zapobiega tym samym uszkodzeniom komórek i chroni ich makrocząsteczki przed powstawaniem uszkodzeń oksydacyjnych, a także uczestniczy w naprawie DNA.

Dlatego tak ważna jest jej odpowiednia ilość z naszym organizmie. AkuC Forte zadba o jej właściwe normy w naszym ciele. Doskonale wzmacnia odporność. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C, która wzmacnia i oczyszcza, co skraca czas przeziębień i zapobiega poważnym chorobom. Wspiera walkę z alergią. Dzięki właściwościom witaminy C, która pomaga zmniejszać infekcje dróg oddechowych oraz skurcze oskrzeli, co jest szczególnie ważne u osób chorych na astmę.

Aku C Forte

Bardzo ważną jej właściwością, jest fakt, że stanowi profilaktykę chorób nowotworowych. Dzięki zawartości bardzo silnego antyutleniacza, jakim jest kwas askorbinowy, który pomaga organizmowi walczyć z rakotwórczymi wolnymi rodnikami. Witaminie C, która uczestniczy w produkcji hormonów antystresowych, pomaga nam pokonywać stres. Ta umiejętność jest bardzo przydatna w dzisiejszych czasach. Dzienne zapotrzebowanie na witaminę C może ulegać zmianie z dnia na dzień, w zależności od wielu czynników.

Dla zachowania prawidłowego stanu organizmu optymalna dzienna porcja spożycia witaminy C wynosi 500-5000 mg tak dla mężczyzn, jak i dla kobiet, najlepiej wraz z 500-5000 mg bioflawonoidów.

AkuC Forte w 100% pokryje zapotrzebowanie Twojego organizmu na tą cenną witaminę!

Płynna forma dostarczania witaminy C przy obecności ekstraktów roślinnych zapewnia innowacyjną na rynku polskim skuteczność, przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości produktu oraz wykorzystaniu wyłącznie naturalnych składników.

Zawartość witaminy C (kwasu l-askorbinowego) w AkuC Forte
to 1000 mg w dawce dzienn
ej 7,5 ml

Zalecana dzienna porcja spożycia to 15 ml dla osoby dorosłej.

Cena AkuC Forte

Cena detaliczna: 124,60 zł PLN (Zamów AkuC)
Cena hurtowa: 427,20 zł ( 4 sztuki

Zdaniem eksperta:

Dzięki temu, że AkuC Forte ma płynną postać, wchłanianie witaminy C odbywa się już w przełyku, a kwasy żołądkowe nie eliminują jej tak, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych pastylek.

lek. med. Iwona Jakubczak

Close Menu
×