Baton proteinowy i energetyczny

AkuBar to pyszne batony, która swoim składem sprawiają, że mogą być uzupełnieniem codziennej diety. W uczuciach głodu, mogą zastąpić nam nawet jeden z posiłków, jednak nie można ich traktować jak zastępstwo zamiast posiłków. Batony zawsze dobrze mieć pod ręka, w samochodzie, czy w torebce. Batony AkuBar dostępne są w dwóch wersjach smakowych.

  • AkuBar Energy – to batony energetyczne, niezbędne wszystkim aktywnym – zarówno fizycznie jak i psychicznie – osobą
  • AkuBar Protein – to batony proteinowe (białkowe), które są doskonałą, zdrową przekąską i z powodzeniem mogą zastąpić posiłek

AkuBar Energy

To pyszna, energetyczna przekąska, która szybko i skutecznie zaspokoi głód i doda energii z korzyścią dla każdego, kto pragnie cieszyć się pełnią życia. To unikatowe połączenie płatków zbożowych, cynku, białka i witamin. Dzięki zawartym składnikom stanowią idealne źródło cennych dla zdrowia składników odżywczych. Batony energetyczne dzięki uzupełnianiu niedoborów białka, zaspokajają aż 50% dziennego zapotrzebowania na witaminy B, C, E oraz 30% na cynk. Zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia. Dzięki zawartości witamin z grupy B oraz pozostałym, naturalnym składnikom. AkuBar Energy jest w pełni przyjazny dla zdrowia. Dzięki braku zawartości składników modyfikowanych genetycznie oraz przemysłowo utwardzanych tłuszczów. Stanowi ucztę dla podniebienia. Dzięki połączeniu cytryny i twarożku, które przynoszą prawdziwy smak dzieciństwa. Jego smak również można porównać do pysznej kruszonki, którą posypujemy ciasta. AkuBar Energy dba o utrzymanie prawidłowej wagi ciała. Będąc porcją substancji odżywczych, może zastępować pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia.

Dla kogo są polecane Batony AkuBar Energy?

Jest polecany pracującym umysłowo i osobom o zwiększonej aktywności fizycznej M.in. pasjonatom sportu i turystyki, kierowcom, studentom, pracownikom fizycznym i umysłowym

Zdaniem eksperta:

Już po 4 miesiącach stosowania produktów Akuna stałem się złotym medalistą Mistrzostw Polski i wyrównałem rekord Roberta Korzeniowskiego. Wspomagany nimi wystartowałem również podczas Igrzysk Olimpijskich 2012 w Londynie, gdzie w chodzie na 50 km zdobyłem 8 miejsce i uzyskałem najlepszy czas spośród zawodników polskiej reprezentacji. Wsparcie w treningach stanowią dla mnie również batony AkuBar — zdrowa przekąska z zawartością potrzebnego białka oraz doskonałe wzmocnienie organizmu podczas wysiłku fizycznego.

Łukasz Nowak, Olimpijczyk w chodzie na 50 km

AkuBar Protein

Pyszna przekąska wzbogacona dodatkową porcją roślinnego białka, które doda sił i energii oraz zadba o kondycję organizmu uzupełniając codzienną dietę Dzięki zawartości białka sojowego, które nad źródłami białka innego pochodzenia ma tę przewagę, iż posiada profilaktyczne oddziaływanie na zdrowie i dostarcza organizmowi kompleksowego spektrum aminokwasów. Stanowi wysokojakościowe źródło cennego białka. Będącego podstawowym budulcem niemal wszystkich części ciała, niezbędnym dla odżywiania, regeneracji i wzrostu mięśni, ścięgien, skóry i kości. Wspiera prawidłowy rozwój i zwiększa odporność organizmu. Dzięki zawartości protein oraz witamin B, C i E. Zmniejsza uczucie zmęczenia podczas aktywności fizycznej i umysłowej. Dzięki zawartości witamin z grupy B oraz pozostałym, naturalnym składnikom. Zapewnia uczucie sytości na długi, długi czas. Dzięki zrównoważonej kombinacji składników, która zapewnia stopniowe wchłanianie i pełne wykorzystanie zawartych w nim substancji odżywczych. Uzupełnia codzienną dietę. Dzięki dodatkowej zawartości białka, potrzebnego każdemu bez względu na styl życia i wykonywany zawód. Stanowi ucztę dla podniebienia bez obaw o nadwagę. Dzięki wyjątkowej kompozycji smaku czarnej porzeczki i żurawiny, wzbogaconej za wartością białka, odgrywającego dużą rolę w spalaniu tłuszczu. Jest w pełni przyjazny zdrowiu. Dzięki braku zawartości składników modyfikowanych genetycznie oraz przemysłowo utwardzanych tłuszczów.

Zdaniem eksperta:

Soja stanowi pełnowartościowe źródło białka, mogące z całą pewnością równać się ze źródłami białka innego pochodzenia. Jej spożywanie jest maksymalnie efektywne zarówno dla zdrowia, jak i utrzymania kondycji oraz zwiększenia wydajności i sprawności fizycznej. Właśnie dlatego sojowy AkuBar Protein stał się kolejnym członkiem Alveo Family.

dr Jaromir Bertlik

 

Zamów batony AkuBar

Batony AkuBar nie są przeznaczone dla dzieci poniżej 3 roku życia.