AkuSport to płynny suplement diety zawierającym białka, który dzięki wyjątkowej kombinacji składników każdego dnia wspiera zdrowie osób aktywnych fizycznie.

137,96 

Opis

AkuSport to płynny, zawierający białka, suplement diety, który każdego dnia wspiera zdrowie osób aktywnych fizycznie. AkuSport jest źródłem niezbędnych aminokwasów biorących udział w syntezie białek mięśniowych i utrzymaniu Twojego zdrowia w dobrej kondycji. W połączeniu z regularnym treningiem i zdrową, zrównoważoną dietą, produkt pomaga budować Twoje mięśnie.

Suplement AkuSport jest źródłem D-rybozy, która zwiększa wydajność i przyspiesza regenerację. Chroni również serce i naczynia krwionośne podczas wzmożonego wysiłku fizycznego oraz zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia drgawek. Zawarty w produkcie korzeń żeń-szenia jest dobrze znanym adaptogenem, który doprowadza Twój organizm do równowagi i dodaje mu sił witalnych. Równoważy także procesy fizjologiczne podczas uprawiania sportu.

AkuSport odciąża mięśnie i łagodzi bóle mięśniowe podczas aktywności fizycznej. Doskonale pomaga też w rekonwalescencji w stanach pooperacyjnych i pourazowych. AkuSport jest również przydatny w stanach wyczerpania fizjologicznego.

 

Co daje stosowanie AkuSport?

  • Stanowi źródło niezbędnych aminokwasów biorących udział w syntezie białek mięśniowych i utrzymaniu zdrowia w dobrej kondycji.
  • W połączeniu z regularnymi treningami i zdrową, zrównoważoną dietą stanowi wsparcie budowy mięśni.
  • Zwiększa wydajność, przyspiesza regenerację, chroni serce i naczynia krwionośne podczas wzmożonego wysiłku fizycznego, zmniejsza prawdopodobieństwo występowania drgawek.
  • Doprowadza organizm do równowagi i dodaje sił witalnych.
  • Równoważy procesy fizjologiczne organizmu podczas uprawiania sportu.
  • Odciąża mięśnie i łagodzi bóle mięśniowe podczas aktywności fizycznej.
  • Pomaga w rekonwalescencji w stanach pooperacyjnych i pourazowych.
  • Jest przydatny w stanach wyczerpania fizjologicznego.

 

Dodatkowe informacje

Składniki (zawartość w 15 ml produktu): Woda oczyszczona, L-leucyna 150 mg, L-glutamina 100 mg, D-ryboza 100 mg, L-cytrulina 100 mg, Acerola 100 mg, L-walina 90 mg, L-izoleucyna 70 mg, żeń-szeń właściwy 10 mg.

Zalecane przyjmowanie: Dorośli 15 ml dziennie. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Dobrze wstrząsnąć przed użyciem.

Przeciwwskazania: Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby cierpiące na choroby przewlekłe spożycie produktu powinny skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie i sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 25 °C, chronić od bezpośredniego światła słonecznego. Nie zamrażać. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Spożyć w ciągu 1 miesiąca od otwarcia.

Pojemność: 480 ml

Dodatkowe informacje: Osad pojawiający się w produktach jest efektem naturalnego procesu wytrącania się składników i nie wpływa na ich jakość i wartość.

 

Opis składników AkuSport

L-glutamina – Stanowi ponad 60% wszystkich aminokwasów budujących mięśnie. W sytuacjach obciążających organizm tj. np. stres, choroba czy wysiłek fizyczny jej poziom drastycznie spada, czyli zapotrzebowanie rośnie. Najbardziej ceniona jest za zdolność do stymulacji syntezy nowych białek mięśniowych, poprawę efektywności podczas ćwiczeń wydolnościowych, wsparcie wzrostu i spowolnienie zaniku mięśni, poprawę przemiany materii.

L-leucyna, L-izoleucyna i L-walina, czyli aminokwasy rozgałęzione – Nie są wytwarzane przez organizm, dlatego muszą być dostarczane z zewnątrz. To podstaw suplementacji dla uprawiających praktycznie każdy rodzaj sportu – siłowego, sylwetkowego, jak i siłowego. Grupa tych aminokwasów odpowiedzialna jest za przyrost tkanki mięśniowej, ochronę mięśni przed rozpadem i wsparcie procesów energetycznych.

D-ryboza – Jest cukrem prostym biorącym główny udział w wytwarzaniu adenozynotrifosforanu (ATP). ATP to nośnik energii w organizmie, ponieważ jest on przechowywany i zużywany w każdej komórce naszego ciała. Większy poziom ATP to więcej energii, lepsza odporność i wytrzymałość oraz możliwość szybszego powrotu do formy.

L-cytrulina (owoc Citrullus lanatus var. Lanatus) – Aminokwas produkowany przez organizm, w dużej ilości występujący w arbuzach, który doskonale nawadnia, jednocześnie dostarczając niezbędnych elektrolitów i węglowodanów. Dzięki swojemu antykatabolicznemu działaniu chroni tkankę mięśniową i zmniejsza intensywność zakwasów.

Acerola (owoc Malpighia gabra) – Poza dużą dawką witaminy C, w aceroli znajdziemy bioflawonoidy, które chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, wapń, żelazo, magnez, potas, fosfor, witaminy B1, B2, B3, witaminę A, ryboflawinę, tiaminę, niacynę, pirydoksynę oraz składniki odżywcze tj. białko, tłuszcze, węglowodany.

Żeń-szeń właściwy (korzeń Panax ginseng) – Zawiera ponad 200 substancji aktywnych, jednak wśród sportowców najbardziej doceniane są ginsenozydy, które zwiększają zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu, czyli efektywniejszego dostarczania tlenu do narządów. Dzięki czemu wzrasta ilość energii i zdolność organizmu do wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „AkuSport”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może spodoba się również…