Współpraca
Jesteśmy otwarci na nowości i chętnie podejmiemy współpracę z Twoją lub reprezentowaną przez Ciebie firmą. Zanim nam ją jednak zaproponujesz, chcemy abyś zdawał sobie sprawę z kilku rzeczy. Na stronie staramy się polecać wyłącznie produkty i usługi, których używamy wraz z naszymi rodzinami lub z których korzystają nasi znajomi. Dzięki temu jesteśmy pewni co do ich jakości, skuteczności działania czy funkcjonalności.

Mamy świadomość, że niektóre produkty i usługi wymagają czasu, by przekonać się co do ich skuteczności. Dotyczy to zwłaszcza suplementów, niektórych kosmetyków czy usług, które mają wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dlatego, aby móc być wiarygodnymi dla naszych czytelników, nastawiamy się w większości przypadków na długotrwałą współpracę.

Oczywiście w takim przypadku możesz liczyć z naszej strony na znacznie więcej, niż tylko wpisy na blogu czy posty na Facebook’u. Wideo, wywiad, a może wystąpienia na eventach? Wspólnie na pewno wybierzemy ciekawe sposoby pokazania Twojego produktu lub usługi.

Zakup hurtowy produktów NaturDay

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem firmy NaturDay. Jeśli więc prowadzisz sklep (stacjonarny lub internetowy) w którego ofercie znajdują się suplementy, aptekę, gabinet (masażu, fizjoterapii, medycyny chińskiej itp.), siłownię czy klub fitness i chcesz wprowadzić produkty NaturDay do swojej oferty, to skontaktuj się z Piotrem, który przedstawi Tobie ofertę współpracy skierowaną dla tego typu podmiotów.