Współpraca

Część firm, których produkty i usługi są opisujemy, posiadają swoje programy partnerskie. Oznacza to, że jeśli zamówisz je klikając w link na naszej stronie, my otrzymamy z tego tytułu niewielką prowizję. Lubimy jednak zasadę WIN-WIN, czyli Wygrany – Wygrany. Bo skoro my używając tych produktów i usług możemy zarobić parę groszy, to dlaczego i Ty nie miał byś na tym tak samo skorzystać. Oczywiście tylko, jeśli chcesz – nic na siłę.

Poniżej znajdziesz informację z którą z firm jesteśmy związani nieco bardziej oraz co możemy Tobie zaoferować, jeśli to Ty jesteś producentem. Informacje o promocjach i programach partnerskich, jeśli dana firma takie ma, publikujemy na bieżąco na blogu.

Zostań partnerem NaturDay

Korzystając z produktów firmy NaturDay i zamawiając je w firmowym sklepie internetowym możesz korzystać z jej Programu Partnerskiego. Już jako klient „zarobisz” nawet do 260 zł, które możesz np. przeznaczyć na kolejne produkty. Lubisz się dzielić informacją o Twoich ulubionych produktach i usługach? Jako prosument w NaturDay masz dzięki temu dodatkowe dochody. A jeśli przeznaczysz na współpracę nieco dodatkowego czasu, to poza gratyfikacją finansową możesz pojechać z NaturDay na wakacje, a nawet otrzymać do dyspozycji firmowy samochód!

Odezwij się do nas, a my przedstawimy Tobie całą ofertę.

Oferta B2B

Prowadzisz sklep (stacjonarny lub internetowy) w którego ofercie znajdują się suplementy, aptekę, gabinet (masażu, fizjoterapii, medycyny chińskiej itp.), siłownię czy klub fitness? Chcesz mieć produkty NaturDay w swojej ofercie? Skontaktuj się z Piotrem, który przedstawi Tobie ofertę współpracy skierowaną dla tego typu działalności.

Propozycja współpracy dla firm

Jesteśmy otwarci na nowości i chętnie podejmiemy współpracę z Twoją lub reprezentowaną przez Ciebie firmą. Zanim nam ją jednak zaproponujesz, chcemy abyś zdawał sobie sprawę z kilku rzeczy.

Na stronie polecamy wyłącznie produkty i usługi, których sami używamy lub z których korzystają nasi bliscy bądź dobrzy znajomi. Dzięki temu jesteśmy pewni co do ich jakości, skuteczności działania czy funkcjonalności. Mamy też świadomość, że niektóre produkty i usługi wymagają czasu, by przekonać się co do ich skuteczności. Dotyczy to zwłaszcza suplementów, niektórych kosmetyków czy usług, które mają wpływ na funkcjonowanie organizmu. Dlatego, aby móc być wiarygodnymi dla naszych czytelników, nastawiamy się w większości przypadków na długotrwałą współpracę.

Oczywiście w takim przypadku możesz liczyć z naszej strony na znacznie więcej, niż tylko wpisy na blogu czy posty na Facebook’u. Wideo, wywiad, a może wystąpienia na eventach? Wspólnie na pewno wybierzemy ciekawe sposoby pokazania Twojego produktu lub usługi.

Informacja dla osób współpracujących z firmami MLM

Na naszej stronie możesz zauważyć produkty oraz usługi firm, które wykorzystują marketing sieciowy jako formę ich dystrybucji. Sami również jesteśmy partnerem jednej z takich firm (informacja powyżej) jak i klientami innych, często „zarejestrowanymi”, by korzystać z niższych cen.

Wiemy doskonale jak funkcjonuje ten model biznesowy. Mamy też doświadczenie w budowaniu struktur dystrybutorko-konsumenckich. Dlatego zanim zaproponujesz nam współpracę z firmą, której jesteś partnerem, odpowiedz sobie na pytanie: Dlaczego chcesz być w naszym zespole? Wierzymy, że

Jeśli mimo to chcesz nam zaproponować współpracę, to zapraszamy do kontaktu. Jednak w takim przypadku dotyczyć Ciebie będą warunki przedstawione w punkcie „Propozycja współpracy dla firm„.