relaksujacy-krem-ziolowyZiołowy krem z kasztanowcem i ekstraktami konopi na zmęczone mięśnie i obolałe stawy, zawiera zioła Alveo oraz mieszankę innych tradycyjnych i popularnych ekstraktów ziołowych i olejków eterycznych, takich jak kasztanowiec, aloes, żywokost lekarski, mentol, kamfora, eukaliptus, tymianek, lawenda , kwas bosweliowy i inne. Krem pomaga rozluźnić mięśnie i wiązadła, a tym samym wyeliminować bóle stawów, ścięgien i mięśni.

Ziołowy krem jest wyprodukowany z zachowaniem organicznej jakości, nie zawiera silikonów, produktów naftowych i barwników. Użyty środek konserwujący całkowicie wyparowuje ze skóry w zaledwie kilka minut po zastosowaniu. Krem jest wyprodukowany na podstawie nowoczesnej akrylowej matrycy lipofilowej, bez niepożądanych emulgatorów.

Cena detaliczna: 42,00 zł
Pojemność: 400 ml

Zamawiam BIO relaksujący ziołowy krem

 

Sposób użycia: nałożyć obfitą ilość produktu na obolałym miejscu i wmasowywać w skórę przez około 5 minut.  Następnie przykryć folią i owinąć bandażem elastycznym. Pozostawić taki okład najlepiej na noc. Powtórzyć w razie potrzeby.

Ostrzeżenie: w przypadku reakcji niepożądanej lub nadwrażliwości skóry na którykolwiek ze składników dokładnie przemyć miejsce aplikacji ciepłą wodą i mydłem i nie używać ponownie.

 

Opinie o produkcie:

Z nowej gamy kosmetycznej najbardziej zachwycił mnie krem z kasztanowcem. Jestem pielęgniarką, a jego skład oraz intensywny zapach, to prawdziwa dawka relaksu i aromaterapia dla moich zmęczonych codzienną pracą mięśni.
Jagoda Marucha, 38 lat

BIO Ziołowy krem relaksujący to dla mnie prawdziwa rewelacja. Stosuję go na zmęczone nogi, z których szybko schodzi opuchlizna, stają się lżejsze, a po regularnym stosowaniu zauważyłam, że nie pojawiają się na nich nowe „pajączki” i siniaki. Krem relaksujący przynosi ogromną ulgę również plecom mojego męża, który od wielu lat cierpi na bóle reumatyczne.
Halina Olborska, 58 la