HerbaCura 3 w 1 - Kompleksowy system pielęgnacji i ochrony jamy ustnejHerbaCura 3 w 1 to unikatowy, inteligentny system pielęgnacji jamy ustnej z rodziny Akuna. Może być stosowany jako żel do mycia zębów, żel do masażu dziąseł oraz – w połączeniu z wodą – jako płyn do płukania ust.

HerbaCura stanowi pełną ochronę i pielęgnację jamy ustnej. Dzięki aż 20% zawartości ksylitolu, aktywnym wyciągom z ziół znanym z właściwości profilaktycznych i leczniczych, a także braku zawartości fluoru i jakichkolwiek szkodliwych substancji, wzmacnia zęby, zapobiega próchnicy i osadzaniu się kamienia nazębnego oraz pomaga w leczeniu zakażeń jamy ustnej i chorób przyzębia.

Czy wiesz, że:
Tylko 20% bakterii powodujących próchnicę i choroby dziąseł osadza się na zębach, a aż 80% z nich znajduje się na policzkach, języku i w przestrzeniach międzyzębowych?

Doskonałą odpowiedzią na ten problem jest właśnie HerbaCura 3 w 1, która dzięki swojej inteligentnej formule, zapobiega oraz zmniejsza ryzyko powstawania problemów w jamie ustnej.

 

HerbalCura:

 • Zawiera aktywne wyciągi tymianku, mięty, lukrecji, czarnuszki i szałwii, znanych ze swoich właściwości profilaktycznych oraz leczniczych.
 • Ponad 20% zawartości ksylitolu gwarantuje działanie przeciwpróchnicze, wzmacniające mineralizację szkliwa zębowego oraz alkalizację środowiska jamy ustnej.
 • HerbaCura 3 w 1 zawiera naturalne składniki. Nie zawiera chemicznych substancji powierzchniowo czynnych (takich jak SLS i SLES), konserwantów (parabenów i ich pochodnych), barwników ani syntetycznych substancji zapachowych i smakowych.
 • Unikatowy skład HerbaCura 3 w 1umożliwił wyeliminowanie z niego związków fluoru. W odróżnieniu od innych produktów dostępnych na rynku, które zawierają fluor, jego przypadkowe spożycie nie grozi konsekwencjami zdrowotnymi. Nadmierna ilość fluoru prowadzi bowiem do fluorozy, czyli choroby objawiającej się m.in. kredowymi plamami na zębach.

Cena detaliczna: 40,00 zł
Program Start/Zamówienia on-line: 33,60 zł (Zamów HerbaCura 3 w 1)
Wartość punktowa: 5 pkt
Pojemność: 100 ml

Sposób użycia:

 1. Mycie zębów
  Szczotkuj zęby minimum 2 razy dziennie, przez co najmniej 2 minuty szczoteczką o włosiu „soft”.
 2. Masaż dziąseł
  Nałóż niewielką ilość żelu na palec wskazujący. Masuj dziąsła po ich zewnętrznej stronie. Wykonuj małe, okrężne ruchy. Masaż możesz wykonać również szczoteczką. Regularny masaż pozwoli uniknąć problemów z przyzębiem.
 3. Płukanie jamy ustnej
  Niewielką ilość żelu wymieszaj w ustach z letnią wodą, a następnie intensywnie płucz przez 30 sekund. Wypluj produkt i ciesz się nawet 12 godzinną ochroną jamy ustnej.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowej techniki mycia zębów i masażu dziąseł, skonsultuj się ze swoim stomatologiem. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci.

 Opinia o produkcie:

HerbaCura zdecydowanie wygrywa z tradycyjną pastą. Rano myję nią zęby, wieczorem masuję dziąsła, a w ciągu dnia kilkakrotnie płuczę jamę ustną. Zapobiegam próchnicy, nie mam problemów z dziąsłami i czuję wysoki komfort na długo odświeżając oddech. Poza tym HerbaCura nie zawiera żadnych, sztucznych składników. Jest naturalna w 100%!
Wiesław Rubaszko, 42 lata