BIO Antybakteryjne mydło w piance Akuna

BIO Mydło antybakteryjne z cynamonem

Mydło jest najstarszym i ciągle najpopularniejszym środkiem myjącym skórę. BIO antybakteryjne mydła w piance Clear Nature, które zapewnią skuteczną ochronę twarzy i rąk przed zarazkami. Dostępne są one w dwóch wersjach zapachowych. Pierwsze z dodatkiem cynamonu, a drugie z wyciągiem z drzewa herbacianego. Składniki mydła w piance łączą skuteczność działania z pięknym zapachem. Słodko-korzenny aromat cynamonu oraz piękny zapach drzewa herbacianego bardzo długo utrzymują się na skórze, kojąc zmysły swoim aromaterapeutycznym działaniem. Dzięki zawartości aloesu, olejku z drzewa herbacianego i cynamonu, które jako niezwykle silne, naturalne antyseptyki, skutecznie chronią skórę przed szkodliwym działaniem drobnoustrojów

Skuteczna ochrona twarzy i rąk przed zarazkami

Zabija do 99,9% bakterii

  • Dzięki właściwościom olejku z drzewa herbacianego, aloesu i cynamonu o niezwykle silnych właściwościach antyseptycznych.

 Pomaga łagodzić objawy trądziku

  • Działaniem cynamonu, olejku z drzewa herbacianego i aloesu, które działają przeciwzapalnie, antybakteryjnie, ściągają i odtłuszczają skórę.

Rozgrzewa i orzeźwia

  • Dzięki dwóm wersjom zapachowym możesz wybrać sam cynamonową aromaterapię lub herbaciane orzeźwienie.

Posiada 7-krotnie większą wydajność

  • Zastosowanie butelki z mechanizmem spieniającym zapewnia siedmiokrotnie większą wydajność, w porównaniu do innych mydeł, które są w płynie.

Zapobiega powstawaniu stanów zapalnych

  • Dzięki działaniu odkażającemu, niszczy drobnoustroje na skórze i w drobnych ranach, zapobiegając zakażeniom i infekcjom skórnym

Doskonale nawilża

  • Dzięki zawartości aloesu, który głęboko penetrując skórę, pomaga zatrzymywać wodę w komórkach oraz w przestrzeniach międzykomórkowych

Chroni skórę przed wysuszeniem

  • Za pomocą delikatnych, naturalnych składników, które dezynfekują i dokładnie oczyszczają skórę, nie pozbawiając jej płaszcza hydrolipidowego.

Cena detaliczna: 81,55 zł zł
Pojemność: 1000 ml + pompka

Zamawiam BIO mydło cynamonowe

Zamawiam Bio mydło drzewo herbaciane

 

Opinia o produkcie:

Stosuję BIO mydlaną piankę, bo mam świadomość, że dzięki niej moja skóra jest dużo bardziej czysta i wypielęgnowana niż po zastosowaniu jakiegokolwiek innego mydła. Co jest w niej wyjątkowe, to możliwość stosowania jej nie tylko na ręce, ale również na twarz. Dzięki temu, moja cera jest całkowicie wolna od zanieczyszczeń, które powodują powstawanie wyprysków, a jednocześnie nawilżona i nie zagrożona przesuszeniem.
Natalia Kłos, 22 lata