Kosmetyki NaturDay już w sprzedaży!

Wczoraj późnym wieczorem w sklepie internetowym firmy NaturDay pojawiły się kosmetyki. Wiemy, że przez wiele osób były one bardzo oczekiwane. Dlatego dziś podzielimy się z Wami podstawowymi informacjami na ich temat.

Fitokosmetyki

Firma NaturDay tworząc swoją linię kosmetyczną postawiła – tak jak w przypadku suplementów – na naturę. Oznacza to, że również w składzie oferowanych przez nią produktów kosmetycznych znajdziesz naturalne ekstrakty i składniki roślinne. Takie produkty określa się mianem fitokosmetyku.

Na pewno wielką zaletą kosmetyków naturalnych jest ich skuteczne choć delikatne działanie oraz przyjazny skórze skład. Pamiętaj jednak, że na pierwsze efekty stosowania fitokosmetyku, w przeciwieństwie do kosmetyku z dodatkiem substancji chemicznych, trzeba poczekać dłużej. Dlatego sięgając po niego musisz wykazać się regularnością i konsekwencją w stosowaniu. Masz jednak pewność, że gdy już uzyskasz dzięki niemu zamierzony efekt, to nawet po odstawieniu utrzyma się on o wiele dłużej niż w przypadku kosmetyku syntetycznego.

Dwa zestawy kosmetyczne

Na chwilę obecną kosmetyki dostępne są w formie dwóch zestawów nazwanych odpowiednio srebrnym i złotym. Jednak jak zapewniła nas firma, już w drugiej połowie lipca będzie możliwość zakupienia każdego z kosmetyków pojedynczo. A oto co znajdziecie w każdym z zestawów:

Zestaw Srebrny

W tym zestawie znajdziesz:
  • Peeling solny 300 ml
  • Masło Shea 300 ml
  • Kozie mleko do kąpieli 300 ml

Zestaw Złoty

W tym zestawie znajdziesz:
  • Żel do higieny intymnej 300 ml
  • Żel do mycia ciała 300 ml
  • Balsam do ciała 300 ml
  • Szampon do włosów 300 ml
  • Maska do włosów 300 ml

Powoli też przygotowujemy już opis każdego z kosmetyków. A gdy tylko sami przetestujemy fitokosmetyki NaturDay, podzielimy się z Tobą naszą opinią na ich temat. Oczywiście Ciebie również zachęcamy do podzielenia się swoją opinią, co możesz zrobić choćby w komentarzu do tego wpisu.

Zestawy kosmetyków NaturDay