Jak kupować taniej produkty firmy Akuna – poznaj wszystkie możliwości

Od dziś, zamawiając produkty Akuny on-line, zrobisz to w zupełnie nowym sklepie internetowym Akuna. Jednak nowy wygląd oraz adres WWW to nie wszystkie zmiany, które przygotowała dla nas firma. Z pewnością spodoba Ci się wprowadzony program lojalnościowy. Od teraz bowiem 5% wartości zamówionych artykułów wykorzystasz jako rabat na kolejne zakupy.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi zmianami i nowościami w nowym sklepie internetowym Akuna.

Nowy wygląd

Pierwsze, co rzuca się w oczy po otworzeniu strony, to oczywiście zupełnie nowy wygląd sklepu. Strona przeszła bowiem całkowitą metamorfozę. Teraz każdy produkt ma osobną, poświęconą tylko jemu stronę, na której znajduje się jego opis oraz skład. Wszystkie artykuły zostały również podzielone na kategorie, dzięki czemu nawet jeśli nie znasz całej oferty, to teraz łatwiej znaleźć ten odpowiedni dla nas na daną chwilę.

W nowej wersji sklepu internetowego Akuna znalazł się również dział „Aktualności”. Nazwa ta może być nieco myląca, ponieważ znajdziesz w nim krótkie artykuły i porady dotyczące zdrowia oraz zdrowego stylu życia. W każdy razie jest to ciekawe źródło informacji tak jak i nasz blog.

Oczywiście nowa wersja e-sklepu jest całkowicie responsywna. Co to oznacza? Po prostu możliwość łatwego korzystania z niego na wszystkich urządzeniach. Komputer, tablet, komórka – teraz na każdym z nich bez problemu przejrzysz stronę i złożysz swoje zamówienie.

Nowy adres

Kolejną, bardzo istotną zmianą, jest nowy adres strony. Z poprzedniej wersji sklepu korzystało się wpisując w przeglądarkę adres WWW w postaci www.jakaśnazwa.akunapolska.pl. Nowy sklep Akuny dostępny jest pod adresem https://akuna.pl.

Musisz jednak wiedzieć, że wpisanie tylko tego adresu w przeglądarkę daje Tobie możliwość zamawiania produktów Akuny wyłącznie w najwyższych sugerowanych cenach detalicznych. Na przykład butelka ALVEO kosztowała by Ciebie wówczas 210 zł, co – jak pewnie przyznasz – jest mało ciekawą propozycją. Aby korzystać z poprzednich, niskich cen masz dwie opcje do wyboru.

Opcja 1 – Kod rabatowy

Pierwszym rozwiązaniem, jakie masz do wyboru, jest skorzystanie z kodu rabatowego. Akuna. Wpisując kod na stronie automatycznie korzystasz z dotychczasowych cen. Jeśli wchodzisz bezpośrednio na nową stronę firmy Akuna, to użyj tego kodu:

AKZDS1b54ih10m

Opcja 2 – Link partnerski

Drugim rozwiązaniem jest skorzystanie z linku partnerskiego. Jego również otrzymasz od osoby współpracującej z Akuną i oczywiście na naszej stronie. Taki link partnerski wygląda następująco:

https://akuna.pl/r/A8itS4DTC6kpHHJc13D8O+5Mm7zLdpIkxUje5DrVFY0=

Niższe ceny będą widoczne na stronie nowego sklepu internetowego Akuny do momentu wyczyszczenia w używanej przez Ciebie przeglądarce plików cookies. Chodzi dokładnie o te same małe pliki tekstowe, o których widzisz powiadomienia wchodząc na nowo odwiedzane strony. Zdajemy sobie sprawę, że taki kod, a zwłaszcza tak długi adres linku partnerskiego ciężko zapamiętać. Dlatego wystarczy, że zapamiętasz tylko adres naszej strony. My zadbaliśmy o resztę.

Nowe sposoby płatności i dostawy

Składając zamówienie w nowym sklepie internetowym Akuna masz do wyboru o wiele więcej możliwości płatności za zamówiony towar niż dotychczas. Jeśli mieszkasz w okolicach Katowic, gdzie firma ma swoje jedyne biuro w Polsce, i chcesz odebrać zamówione produkty osobiście, to możesz za nie zapłacić gotówką lub kartą.

W przypadku zamówienia wysyłkowego możesz dokonać płatności przed odbiorem zamówionego towaru, czyli tak zwaną płatność z góry – tu do wyboru masz przelew tradycyjny (Akuna posiada konto Inteligo, na które możesz dokonać bezpłatnej wpłaty we wszystkich placówkach PKO BP) oraz skorzystać z płatności elektronicznej Przelewy24, dzięki czemu szybko i bezpłatnie dokonasz zapłaty ze swojego konta lub przy pomocy karty płatniczej i kredytowej. Możesz też wybrać wysyłkę za pobraniem i zapłacić kurierowi, gdy dostarczy Ci przesyłkę. Z tej ostatniej opcji możesz jednak skorzystać wyłącznie wtedy, gdy masz założone konto w e-sklepie.

Zamówione produkty zawsze możesz odebrać osobiście z siedzibie Akuny, wybrać ich dostawę kurierem (FedEx) oraz odebrać w punktach Ruch (usługa „Paczka w Ruchu”). Kosz przesyłki kurierskiej z wcześniejszą zapłatą za zamówione artykuły wynosi 17 zł, a za pobraniem 20 zł. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z „Paczki w Ruchu”, to za dostawę zapłacisz jedynie 9 zł, jednak jest to opcja dostępna dla zamówień nie przekraczających kwoty 260 zł.

5% Akuna CASHBACK

Na koniec zostawiliśmy wisienkę na torcie, czyli 5% Akuna CASHBACK. Robiąc zakupy w nowym sklepie internetowym Akuna każdorazowo zyskujesz 5% wartości zakupionych artykułów, które odkładają się na Twoim Wirtualnym Portfelu Akuna. Zgromadzoną w nim kwotę możesz wykorzystać przy kolejnych zamówieniach – to Ty decydujesz kiedy i jakiej wysokości dzięki temu otrzymasz rabat. Zgromadzone w ramach Wirtualnego Portfela Akuna środki mają ważność 12 miesięcy od dnia ich przyznania.

Aby korzystać z 5% cashback’u należy mieć założone w e-sklepie swoje konto. Dzięki niemu nie tylko korzystasz z dodatkowego bonusu, jakim jest cashback, ale też z innych promocji. O dużo szybciej też składasz kolejne zamówienia i zawsze wiesz, jakie produkty wcześniej zostały przez Ciebie zamówione. Szczególnie, gdy składasz zamówienia dla wielu członków swojej rodziny jest to bardzo przydatne rozwiązanie.

[button link=”https://www.clearnature.pl/sklep-akuna” type=”big” color=”#f74b47″ newwindow=”yes”] Zobacz nowy sklep internetowy Akuna![/button]