Akuna zapakuje Twoje produkty na prezent!

Prezenty – kto ich nie lubi! Praktycznie dla większości osób zarówno ich otrzymywanie, jak i wręczanie to powód do wielkiej radośni. Jednak dla wielu z nas problemem nie jest sam zakup upominku, ale jego estetyczne zapakowanie. Jeśli i Ty należysz do grona osób, dla których jest to spore wyzwanie, to Akuna zapakuje Twoje produkty na prezent!

Każdy z nas zna przynajmniej jedną osobę z artystyczną duszą. Często taka osoba potrafi wyczarować coś z niczego – kilka gałązek, suszone liście, sznurek, stary wazon i nagle widzisz piękną dekorację. U nas bywa z tym różnie, bo żadne z nas nie ma takiego artystycznego polotu. Owszem, czasami potrafimy zaskoczyć sami siebie. Bywa jednak i tak, że zastanawiamy się, czy przypadkiem nagle nie mamy dwóch lewych rąk.

Dotyczy to również pakowania prezentów. A że Święta już za pasem, to temat bardzo na czasie. Dlatego bardzo ucieszyła nas informacja, że Akuna postanowiła przyjść nam z pomocą. Tym bardziej, że wiemy już z doświadczenia – w końcu to nie nasze pierwsze Święta z Akuną – jaki polot i zdolności mają w tym zakresie osoby w jej biurze.

Co trzeba zrobić jeśli chcesz podarować bliskiej osobie produkty z jej oferty i skorzystać z pomocy przy ich pakowaniu? Wystarczy podczas składania zamówienia w firmowym sklepie internetowym zaznaczyć w 4. kroku checkbox (kwadracik po kliknięciu w który pojawia się w nim tzw. „ptaszek”). Resztę zrobią za ciebie osoby z biura. Oczywiście taka opcja jest dodatkowo płatna, jednak kosztuje tylko 10 zł – w końcu dekoracje też kosztują. Ale płacisz wyłącznie za użyte do spakowania prezentu materiały, natomiast samą „pracę twórczą” związaną z przygotowaniem prezentu masz gratis.

Sposób pakowania jest uniwersalny, więc sprawdzi się ono doskonale zarówno gdy będzie to upominek na urodziny czy imieniny, jak i pod choinkę. Na zdjęciu we wpisie masz przykład, jak takie opakowanie może wyglądać. Oczywiście wszystko zależy od tego ile i jakie produkty zamawiasz. Możesz mieć jednak pewność, że każde będzie wyjątkowe i robione z pasją.