Z Akuną na Kinie Kobiet – październik 2014

Co mają ze sobą wspólnego filmowy cykl Kino Kobiet, film „Bogowie” oraz firma Akuna? To postać prof. Zbigniewa Religi, najsłynniejszego polskiego kardiochirurga oraz założyciela Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii. Akuna i dokonania prof. Religi mają też wspólny mianownik – Polskie Sztuczne Serce, którego budowę Akuna wspiera już od 2003 roku.

Kino Kobiet to cykliczne filmowe wydarzenie organizowane przez sieć kin Helios adresowane do pań w każdym wieku. To chwila wytchnienia spędzona w doskonałym towarzystwie mamy, siostry lub przyjaciółki.

Październikowe Kino Kobiet

29 października 20014 r. w sosnowieckim kinie Helios odbyła się kolejna impreza z tego cyklu. Podczas wydarzenia wyświetlany był doskonały film „Bogowie”, opowiadający o początkach kariery słynnego kardiochirurga Zbigniewa Religi (Tomasz Kot). To właśnie prof. Religa 5 listopada 1985 roku przeprowadził pierwszy udany zabieg przeszczepienia serca w Polsce. Nie mogło więc na tym wydarzeniu zabraknąć Akuny i nas!

Tym bardziej, że była to również doskonała okazja zarówno do zaprezentowania produktów Akuny, idei zdrowego stylu życia, jaki i do pokazania społecznego zaangażowania firmy. Wiele uczestniczek, które znają lub stosują produkty Akuny, właśnie informacja o wspieraniu budowy Polskiego Sztucznego Serca zaskoczyła. Ale było to zaskoczenie bardzo pozytywne. Gdy panie dowiadywały się, że pijąc ALVEO czy używając kremu do twarzy, również pomagają w jego budowie, na ich twarzach pojawiał się uśmiech i duma.

Na stoisku Akuna...

Nasz stoisko odwiedziło bardzo dużo uczestniczek Kina Kobiet, które zainteresowały suplementy diety oraz BIO kosmetyki Akuny. Duże zainteresowanie wzbudził również program utraty i kontroli wagi AkuWM. Podczas rozmów dowiedzieliśmy się również, że spora część uczestniczek znała lub stosowała suplementy Akuna – w większości ALVEO. Jednak tylko kilku paniom znane były jej BIO kosmetyki. Dlatego też chętnie testowały BIO Balsam do rąk i chwaliły go za przyjemny zapach, szybkie wchłanianie i niepozostawianie na skórze dłoni tłustej warstwy. Za to wszystkie uczestniczki, które już znały i używały akunowe kosmetyki, wypowiadały się o nich w samych superlatywach.

Podczas rozmów wręczaliśmy paniom katalogi oraz ulotki, by po powrocie w domu, już na spokojnie, mogły zapoznać się z pełną ofertą Akuny. Nawiązaliśmy wiele nowych znajomości, które w przyszłości powinny zaowocować nowymi klientkami zarówno na suplementy jak i BIO kosmetyki. A kto wie, może również nowymi uczestniczkami programu konsumenckiego Akuna START.

Największe zainteresowanie pań wzbudziły:

Próbki BIO Balsamu do rąk

Gdy panie wchodziły na salę kinową wręczyliśmy im próbki BIO Balsamu do rąk. Spotkało się to z dużym entuzjazmem uczestniczek oraz wieloma pochwałami skierowanymi w stronę firmy. Pomysł z nimi okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę! Dzięki temu w pamięci uczestniczek mocno zapisał się pozytywny obraz firmy Akuna, aktywnie wspierającej tak szczytny cel, jakim jest budowa Polskiego Sztucznego Serca.

Na sali kinowej

Na sali kinowej został wyświetlony film promujący Akunę. Następnie – jak zawsze podczas tego wydarzenia – organizowane były konkursy za udział w których panie otrzymywały upominki od firm obecnych w Kinie Kobiet. My przygotowaliśmy ich aż 8. Znalazły się w nich m.in. BIO Antybakteryjne mydła w piance, a także materiały i firmowe gadżety.

Na zakończenie, wspólnie z uczestniczkami, obejrzeliśmy film „Bogowie”. Wzbudził on wśród oglądających wile emocji. Jeśli jeszcze na nim nie byłeś, to gorąco zachęcamy Ciebie do jego obejrzenia.