Akuna na Kinie Kobiet w Sosnowcu

[et_pb_section admin_label=”Sekcja” fullwidth=”off” specialty=”off”][et_pb_row admin_label=”Wiersz”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Tekst” background_layout=”light” text_orientation=”left” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Nie minęły echa październikowego „Kina Kobiet” – serii imprez przeznaczonych dla pań, które odbywają się w sieci kin Helios w całej Polsce, a listopadowe „Kino Kobiet” już za nimi. W czwartek 19 listopada w Sosnowcu po raz kolejny na tym wydarzeniu gościli Konsultanci z naszego Zespołu: Paulina Hamerlak, Beata Hamerlak oraz ich sponsor Piotr Brożek.

Wyjątkowy film „Listy do M część 2”, który był wyświetlany tego wieczoru oraz chęć zrelaksowania się przez zbliżającym się świątecznym szaleństwem i… świątecznymi porządkami, sprawiły, że tego dnia padł rekord pod względem uczestniczek przybyłych na seans.

Film jest kontynuacją dalszych losów bohaterów „Listów do M”, który miał premierę w 2011r., a jego obsada to śmietanka polskich gwiazd. Akcja rozgrywa się równo cztery lata od wydarzeń znanych z pierwszej części. Ci sami bohaterowie borykają się z kolejnymi problemami i wszyscy ponownie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Ich perypetie, radości i smutki były powodem wzruszeń i śmiechu pań obecnych na sali kinowej.

Jak na każdym wydarzeniu z tego cyklu, w którym uczestniczą nasi Konsultanci, panie miały możliwości przetestowania BIO Balsamu do rąk z serii kosmetyków CLEAR NATURE. Stałe bywalczynie sosnowieckiego „Kina Kobiet” bardzo sobie nasz balsam cenią.

Testowany balsam, kolejny raz cieszył się nieustającym powodzeniem. Panie bardzo zachwalały jego cudowny zapach, szybką wchłanialność oraz fakt, że zawiera tylko naturalne substancje. Dodawały również, że opakowanie w stosunku do ceny jest bardzo atrakcyjne. Klientki, które już wcześniej zakupiły BIO Balsam do rąk, chwaliły sobie również jego wydajność oraz to, że długo utrzymuje delikatny, nie drażniący zapach na skórze – mówi Paulina.

Paulina, Beata oraz Piotr przygotowali dla uczestniczek również małą niespodziankę. Była to krótka ankieta, po wypełnieniu której panie będą miały szansę na wygranie BIO Antybakteryjnego mydła w piance z cynamonem, batonu energetycznego AkuBar Energy oraz napoju energetycznego AkuEnergy. A wszystko pięknie zapakowane w świąteczne opakowanie, o co zadbała pani Agnieszka Wójcikowska – właścicielka sosnowieckiej kwiaciarni „Majowy Kwiat„. Relację wideo z losowania opublikujemy już w najbliższy piątek.

Ankiety, które zdecydowaliśmy się przeprowadzić, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczerze powiedziawszy frekwencja na stoisku była tak ogromna, że czasami ciężko było zapanować nad tym, co się na nim dzieje! Bardzo cieszymy się, że możliwość wygrania produktów znajdujących się w ofercie firmy Akuna cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Relacja z losowania nagrody wkrótce będzie dostępna na stronie oraz na naszych profilach w mediach społecznościowych – mówi Piotr.

Kolejne przedświąteczne spotkanie w ramach „Kina Kobiet” w sosnowieckim kinie Helios odbędzie się już 10 grudnia. Paulina, Beata oraz Piotr już zapowiedzieli, że się na nim pojawią i przygotują kolejne niespodzianki dla uczestniczek. Zdradzili, że będą to między innymi kupony na gratisowe świąteczne pakowanie prezentów, czyli zamówionych za ich pośrednictwem BIO Kosmetyków i suplementów z oferty Akuny.

[/et_pb_text][et_pb_divider admin_label=”Separator” color=”#ffffff” show_divider=”off” height=”10″ divider_style=”solid” divider_position=”top” divider_weight=”1″ hide_on_mobile=”on” /][et_pb_text admin_label=”Fotorelacja z wydarzenia” background_layout=”light” text_orientation=”center” text_font_size=”14″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Fotorelacja z wydarzenia

[/et_pb_text][et_pb_gallery admin_label=”Galeria” gallery_ids=”1507,1508,1509,1510,1511,1512,1513,1514,1515,1516″ fullwidth=”on” show_title_and_caption=”off” show_pagination=”on” background_layout=”light” auto=”off” hover_overlay_color=”rgba(255,255,255,0.9)” caption_font_size=”14″ caption_all_caps=”off” title_font_size=”16″ use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Close Menu
×