Wielkimi krokami zbliżają się Święta, a Akuna, co już stało się pewnego rodzaju tradycją, pomaga nam w przygotowaniu świątecznych upominków.

W tym roku, od 1 grudnia 2015, możemy wybierać aż 7 różnych świątecznych propozycji upominkowych bazujących na BIO Kosmetykach CLEAR NATURE. Dlatego z pewnością i Ty znajdziesz wśród nich coś, czym obdarujesz swoich bliskich lub o co sam poprosisz.

Poniżej znajdziesz pełną listą świątecznych upominków od Akuny wraz z ich promocyjnymi cenami. Policz, ile dzięki każdemu z nim oszczędzasz! Każdy zestaw upominkowy jest również ozdobnie ręcznie pakowany, więc i ten problem jest masz głowy, a dzięki temu zostaje Ci więcej czasu na świąteczne przygotowania.

Świąteczne zestawy upominkowe

Krem do twarzy

BIO Krem do twarzy
24 zł zamiast 39,20 zł

Krem do twarzy + Pasta do zębów

BIO Krem do twarzy + Pasta do zębów HerbaCura 3 IN ONE
39 zł zamiast 72,80 zł

Krem do twarzy + Mydło antybakteryjne

BIO Krem do twarzy + BIO Antybakteryjne mydło w piance (cynamon)
38 zł zamiast 72,80 zł

Szampon męski

BIO Szampon męski
22 zł zamiast 33,60 zł

Szampon męski + Pasta do zębów

BIO Szampon męski + Pasta do zębów HerbaCura 3 IN ONE
39 zł zamiast 67,20 zł

Szampon męski + Mydło antybakteryjne

BIO Szampon męski + BIO Antybakteryjne mydło w piance (cynamon)
38 zł zamiast 67,20 zł

SmartBox

SmartBox
59 zł zamiast 122,50 zł

Promocyjne świąteczne zestawy upominkowe mogą zamówić wyłącznie osoby będące uczestnikami programu konsumenckiego Akuna START oraz programu biznesowego Akuna KARIERA. Wszystkie zestawy mają wartość 1 pkt. (Akuna START). Ilość promocyjnych zestawów jest ograniczona.

Chcesz zamówić promocyjne świąteczne zestawy upominkowe od Akuna? Jeszcze dziś dołącz do programu konsumenckiego Akuna START !!!