Październikowe „Kino Kobiet” w kinie Helios

W dniu 29 października 2015 roku obył się kolejny seans z cyklu „Kino Kobiet” w sosnowieckim Kinie Helios. Podczas październikowego seansu nie zabrakło również Dystrybutorów z naszego Zespołu Pauliny Hamerlak oraz Piotra Brożek, którzy już kolejny raz gościli na tej imprezie.

Klimat zbliżającego się Halloween było czuć w całym kinie. Udzielił się on również Paulinie, która postanowiła przywitać Panie strojem rodem z sabatu czarownic. Uczestniczki seansu z dużym zainteresowaniem odwiedzały wszystkie stoiska, aby na końcu dotrzeć na salę, gdzie organizowano konkursy a następnie wyświetlano film „ Obce niebo”. Opowiada on historię polskich imigrantów, którzy mieszkają na północy Szwecji i nie potrafią odnaleźć się w obcym kraju. W wyniku kłamstwa opieka społeczna odbiera im córkę.

Panie z dużym zainteresowaniem podchodziły do naszego stoiska. Ich ciekawość na pewno wzbudzał strój czarownicy, zwracałam nim na siebie dużą uwagę. Dawałam im również dobrą radę: „Tak będą Panie wyglądały, kiedy nie będą stosować produktów Akuny”, co uczestniczki przyjmowały z dużą dawką śmiechu. Kolejny raz balsam do rąk, który zaproponowaliśmy Paniom do testowania cieszył się bardzo dużą popularnościąmówi Paulina.

Halloweenowe Kino Kobiet
Dodatkowo dużym zainteresowaniem cieszyła się analiza pierwiastkowa włosa. Panie podczas rozmów dowiedziały się, że dzięki niej można sprawdzić stan swojego organizmu nawet do 6 miesięcy wstecz. APW pozwala nam zadbać o odpowiednią suplementację i uzupełnienie niedoborów pierwiastków i minerałów w naszym organizmiemówi Piotr.

Stoisko na Kinie Kobiet
Dla uczestniczek „Kina Kobiet” nasi Dystrybutorzy, jak zwykle przygotowali upominki. Tym razem były to Vouchery rabatowe o wartości 50 zł na przeprowadzenia badania analizy pierwiastkowej włosa.

Już nie możemy doczekać się kolejnej cyklicznej imprezy „Kino Kobiet”. Serdecznie zapraszamy już 19 listopada do sosnowieckiego Kina Helios. Będzie się działo!