Gwiazdkowe zestawy kosmetyków Akuna pod choinkę

Już od dziś możesz zamówić unikatowe, ręcznie pakowane zestawy świąteczne BIO kosmetyków CLEAR NATURE. Taki zestaw to piękny, atrakcyjny gwiazdkowy prezent w równie atrakcyjnej cenie, jak również kawałek serca od biura Akuna Polska.

Wiemy doskonale, że zakup gwiazdkowych prezentów dla najbliższych, szczególnie gdy robisz to na ostatnią chwilę, to nie lada wyzwanie. Często jednak równie wielkim problemem okazuje się ich ładne zapakowanie. Co prawda w większości dużych centrów handlowych znajdują się punkty, które takie usługi świadczą, ale im bliżej świąt, tym ich ceny oraz kolejki do nich rosną.

Przygotowaliśmy więc dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu unikniesz obu tych problemów jednocześnie! A w dodatku zrobisz to nie wychodząc nawet z domu!

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków Akuna

 

Jednym z najczęściej wręczanych bożonarodzeniowych upominków są kosmetyki. W ofercie Akuny również znajdziesz wysokiej jakości kosmetyki naturalne CLEAR NATURE z których każdy doskonale się właśnie na taki gwiazdkowy prezent nadaje. Chcieliśmy jednak dać Ci w tym szczególnym okresie coś jeszcze.

Dlatego też Akuna przygotowała specjalnie dla Ciebie wyjątkowe, ręcznie robione gwiazdkowe zestawy kosmetyków CLEAR NATURE. W każdym świątecznym zestawie znajdziesz jeden kosmetyk oraz próbki kilku innych, najbardziej do niego pasujących, a wszystko pięknie spakowane. Ponadto każdy gwiazdkowy zestaw kupisz w dużo niższej cenie niż gdybyś kupował sam kosmetyk!

Pospiesz się jednak, bo ilość promocyjnych, świątecznych zestawów kosmetyków Akuna jest ograniczona!

 

Gwiazdkowe zestawy kosmetyków CLEAR NATURE dla Ciebie

Zobacz jakie świąteczne zestawy upominkowe przygotowaliśmy dla Ciebie.

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków dla kobiet

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków dla kobiet

 

Cena: 29,00 zł

Punkty: 3 pkt.

Oszczędzasz: 10,20 zł

 

W zestawie znajdziesz BIO krem do twarzy + zestaw testerów: BIO szampon damski, BIO mydło w płynie do higieny intymnej i BIO balsam do rąk.

 

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków dla mężczyzn

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków dla mężczyzn

 

Cena: 29,00 zł

Punkty: 3 pkt.

Oszczędzasz: 13,00 zł

 

W zestawie znajdziesz BIO balsam po goleniu + zestaw testerów: BIO szampon męski, BIO krem relaksujący i BIO balsam do rąk.

 

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków z antybakteryjnym mydłem cynamonowym

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków z mydłem cynamonowym

 

Cena: 23 zł

Punkty: 2 pkt.

Oszczędzasz: 10,60 zł

 

W zestawie znajdziesz BIO antybakteryjne mydło cynamonowe + zestaw testerów: BIO szampon damski, BIO mydło w płynie do higieny intymnej i BIO balsam do rąk.

 

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków SmartBox

Gwiazdkowy zestaw kosmetyków SmartBox

 

Cena: 62,00 zł

Punkty: 9 pkt.

Oszczędzasz: 60,50 zł

 

 

Gwiazdkowe zestawy kosmetyków Akuna przygotowywane są metodą rękodzieła, więc mogą odbiegać od zaprezentowanych na fotografiach. Jednak dzięki temu masz pewność, że każdy z nich będzie unikatowy.

 

Jak kupić gwiazdkowe zestawy kosmetyków Akuna?

Promocyjne świąteczne zestawy kupisz wyłącznie za pośrednictwem dystrybutorów Akuna – nie są one dostępne do zamówienia w sklepie internetowym. Jeśli i Ty chcesz zamówić jeden z gwiazdkowych zestawów Akuna, to skontaktuj się z nami koniecznie podając w wiadomości swój numer telefonu. Zestawy wysyłane są kurierem bezpośrednio z firmy Akuna po opłaceniu przez Ciebie zamówienia. Koszt dostawy wynosi 12 zł.

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. ClearNature.PL

    Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie ręcznie pakowanymi upominkami świątecznymi, ich sprzedaż chwilowo została wstrzymana. Dostępne są wyłącznie kosmetyki w zestawie SmartBox.

    Pozostałe świąteczne zestawy będą ponownie dostępne w piątek, 12 grudnia 2014 r. stąd ich dostawa będzie możliwa dopiero po tym terminie.

    Jeśli interesuje Ciebie zakup któregoś z nich, jak najszybciej powiadom nas o tym dzwoniąc lub pisząc na zamowienia@clearnature.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.