Nagrody za wypełnienie ankiet na listopadowym Kinie Kobiet

Dystrybutorzy z naszego Zespołu z Sosnowca na dobre zagościli już na cyklu imprez „Kino Kobiet” odbywających się w tamtejszym kinie Helios. Podczas listopadowej edycji kolejny raz prezentowali BIO Kosmetyki z serii CLEAR NATURE oraz suplementy firmy Akuna.

Pomimo chłodnego, jesiennego popołudnia frekwencja na „Kinie Kobiet” była bardzo wysoka. Tym razem nasi Dystrybutorzy przygotowali dla przybyłych pań jeszcze jedną niespodziankę.

Wśród uczestniczek wydarzenia przeprowadzili dodatkowo krótką ankietę. Aby bardziej zachęcić przybyłe panie do jej wypełnienia, zorganizowali mały konkurs. W ramach tego konkursu ankiety wszystkich Pań, które ją poprawnie wypełniły oraz podały na niej swój e-mail lub telefon kontaktowy, brały udział w losowaniu. Nagrodą-upominkiem miał być jeden z BIO kosmetyków z linii CLEAR NATURE, który wzbudzi największe zainteresowanie biorących udział w „Kinie Kobiet” pań.

Zainteresowanie ankietą okazało się jednak aż tak duże, że nasi Dystrybutorzy postanowili nagrodzić nie jedną, a aż dwie panie taką nagrodą. Najłatwiejszą częścią okazał się wybór kosmetyku, którym miały one zostać obdarowane. Bezsprzecznie największą furorę wśród pań zrobił BIO Balsam do rąk.

Z pewnością duży wpływ na zainteresowanie właśnie balsamem do rąk miały wręczane podczas październikowego edycji „Kina Kobiet” jego próbki. Panie, które są stałymi bywalczyniami cyklu tych imprez, często pytały, czy i tym razem taką próbkę dostaną.

I tak jak nasi Dystrybutorzy obiecali, wśród zebrany i poprawnie wypełnionych ankiet wylosowali dwie laureatki nagród. W przygotowaniu upominków pomogła pani Agnieszka Wójcikowska, właścicielka sosnowieckiej kwiaciarni „Majowy Kwiat”.

Close Menu
×