Dziewczyny !

Już za kilka dni, czyli 30 września Dzień Chłopaka. Podarujcie bliskiej osobie wyjątkowy prezent z serii BIO Clear Nature firmy Akuna.

Naszą propozycją są:

  • Balsam po goleniu z ziołami ALVEO, mentolem i kamforą, znakomicie nawilży skórę, dając przez długi czas uczucie chłodnej świeżości i orzeźwienia.
  • Szampon do włosów i ciała z ziołami z ALVEO, delikatnie i kompleksowo zadba o utrzymanie skóry i włosów w dobrej kondycji.

Schowek01

 

BIO kosmetyki Clear Nature:

  1. Nie zawierają żadnych substancji SLS i SLES, syntetycznych silikonów, produktów naftowych oraz syntetycznych barwników.
  2. Wyprodukowane zostały z surowców bezpiecznych dla zdrowia, bez udziału konserwantów i drażniących substancji zapachowych.
  3. Wyprodukowane zostały metodą przyjazną dla środowiska, przy użyciu surowców pochodzących z naturalnych, odnawialnych źródeł.

Spraw, aby za sprawą kosmetyków z serii Clear Nature wyjątkowa osoba, została przez Ciebie doceniona.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. jak moge dostac ten krem ? pozdrawiam

    1. Damian, niestety firma Akuna wycofała balsam po goleniu ze swojej oferty i nie ma już szans na jego zakup, co również zasmuciło męską część naszego zespołu. Ale jeśli szukasz podobnego produktu, to może podpasuje Ci Balsam po goleniu regenerujący Organic Man, który sami ostatnio zaczęliśmy testować.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Close Menu
×