Już teraz wykorzystaj szansę i zdobądź dodatkowe nagrody. Bądź jedną z pięciu osób, które do końca kwietnia skorzystają z promocji, którą przygotował nasz Zespół specjalnie dla Ciebie.

Pierwsze pięć osób, które zamówi produkty za minimum 70 punktów i dołączy do programu konsumenckiego Akuna START, otrzyma zestaw praktycznych upominków o wartości 72 zł każdy.

Nagrody w kwietniowej promocji Akuna START

Książkę Grzegorza Łapanowskiego „Smakuje” – kucharza i dziennikarza kulinarnego, współautora i prowadzącego programy telewizyjne i radiowe m.in. „Top chef” „Ł’apetyt”. Autor od kilku lat współpracuje z redakcją Dzień Dobry TVN.
Wartość: 31,90zł

 

2 czasopisma „Zdrowie i Sukces. Wydanie Specjalne”, które pozwolą Wam zapoznać się z historiami ludzi, którym produkty Akuna pomogły w walce z chorobą. Czasopisma zawierają dodatki: „Jak pracować żeby nie zachorować” i „Jak urodzić zdrowe dziecko”.
Wartość: 27 zł

Segregator w którym możecie zgromadzić wszystkie dokumenty w jednym miejscu.
Wartość: 11,50zł

Długopis – biały, elegancki, z logo firmy Akuna.
Wartość: 2,00zł

Dodatkowo pierwsze dwie osoby, które spełnią warunki promocji otrzymają dodatkowo w prezencie unikatową kolekcję 4 płyt DVD, która zawiera wykłady Przewodniczącego Rady Naukowej Akuna dr Jaromira Bertlika o:

  • ALVEO, które pomaga przywrócić równowagę w naszym organizmie
  • AkuC, AkuSel oraz AkuZin, które pomagają wzmocnić funkcjonowanie naszego układu odpornościowego. Dostarczają również naszemu organizmowi niezbędnych do prawidłowego rozwoju oraz pięknego wyglądu cynku, selenu i witaminy C.
  • AkuCran, który wspomaga funkcjonowanie naszego organizmu oraz oczyszcza go z niewłaściwych substancji
  • AkuPRO, który uzupełnia nasz organizm w dobre bakterie, dzięki czemu nasza flora bakteryjna będzie silniejsza i bardziej odżywiona.

Po zakończeniu procesu rejestracyjnego produkty Akuny zostaną wysłane do Państwa paczką, za pośrednictwem Poczty Polskiej. O kolejności przyznawania nagród decydują numeru zamówienia.

Zachęcam do skorzystania z promocji.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

Close Menu
×