Sprzedaż produktów Akuna po 1 butelce dla wszystkich!

Od dzisiaj, czyli 7 kwietnia 2014, posiadacze Deklaracji Członkowskiej zyskują możliwość zamawiania wszystkich produktów po 1 butelce. Po wielu Waszych sugestiach, Akuna zdecydowała się wprowadzić na stałe tę opcję.

Punkty za zakup pojedynczych butelek będą zaliczane do programu konsumenckiego Akuna START, dzięki czemu również znacznie szybciej uzbieracie 70 pkt., spełniając tym samym tzw. kwalifikację uprawniającą Was do otrzymania Premii START dostępnej w tym programie.

Produkty butelkowe ALVEO FAMILY

 

Warto wiedzieć:

  • Sprzedaż produktów odbywać się będzie według takich samych zasad, jak w przypadku suplementu AkuCran – pojedyncze butelki (punkty za ich zakup) wchodzić będą w moduł START, a opakowania zbiorcze (kartony) w moduł KARIERA.
  • W ciągu 1 miesiąca można zamówić po 1 butelce każdego z produktów. Wyjątkiem jest suplement AkuCran, który jako dostępny w programie Akuna START już wcześniej, może być zamawiany bez ograniczeń.
  • ALVEO Grape i ALVEO Mint traktowane są jako odrębne produkty. Można zamówić ALVEO w dwóch smakach i jednocześnie od razu spełnić warunek otrzymania premii finansowej z modułu START.
  • Koszt dostawy 1-3 butelek przesyłką kurierską to 12 zł. Powyżej 4 butelek koszt dostawy jest zgodny z obowiązującym cennikiem firmy Akuna (od 25 zł).
  • Produkty można zamawiać w ramach zamówień łączonych (jedna opłata za transport wielu zamówień).
  • Wszystkie produkty zamawiane po 1 butelce są sprzedawane w cenach detalicznych.

Dodatkowe pytania, dotyczące zamawiania pojedynczych sztuk produktów „butelkowych”, możecie zadawać w komentarzu do wpisu lub kontaktując się ze mną mailowo lub telefonicznie.

Close Menu
×