Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami.Co roku pojawia się ten sam problem. „Co mamy kupić” naszym najbliższym osobom na ten wyjątkowy czas? Co sprawiło by im przyjemność. Czy kupić coś praktycznego czy coś ładnego.Jak pokazują badania, jednym z najczęściej dawanych prezentów są kosmetyki. Łączą one w sobie elegancki wygląd oraz praktyczność.

Magia Świąt za sprawą Akunowych prezentów- Teraz to możliwe!
prezenty Akuna

Korzystając ze sklepu internetowego sami – z dostępnych produktów – możemy skomponować prezent dla najbliższej osoby. Możemy również skorzystać z propozycji, którą przygotowała nam Akuna. Dostępne są zestawy BIO Kosmetyków zarówno do Pań, jak i dla Panów. A żeby przed świętami było jeszcze bardziej świątecznie,specjalnie dla Was do każdego zamówionego zestawu upominkowego Akuna dorzuci coś od siebie!

Ilość zestawów jest ograniczona, więc nie czekaj. Już dziś dokonaj zakupu prezentu, który ucieszy Twoich bliskich.

Zestaw dla kobiet Zestaw dla mężczyzn

BIO szampon do włosów i ciała dla kobiet
BIO balsam do rąk
BIO balsam do ust

Cena: 85,00 zł
Wartość punktowa: 13 pkt.

BIO szampon do włosów i ciała dla mężczyzn
BIO balsam po goleniu


Cena: 77,00 zł
Wartość punktowa: 12 pkt.

 
W związku ze zbliżającymi się świętami firmy kurierskie oraz poczta mają do dostarczenia większą ilość przesyłek. Dlatego aby mieć pewność, że zamówione produkty – w szczególności te przeznaczone na świąteczne prezenty – dotrą do Państwa na czas, sugeruję składać swoje zamówienia z wyprzedzeniem.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Close Menu
×