fbpx
Zaznacz stronę
OptiSleep - Szybkie zasypianie i zdrowy, spokojny sen

OptiSleep

Szybkie zasypianie i zdrowy, spokojny sen

Problemy ze snem mają na ogół podłoże psychiczne, rzadziej neurologiczne. Gdy śpimy nasz organizm się oczyszcza i regeneruje, dlatego sen jest konieczny do prawidłowej pracy nie tylko układu nerwowego, lecz całego organizmu. Niewyspani pracujemy mniej efektywnie, nasza koncentracja i samopoczucie pogarszają się. Niedostateczna ilość snu zwiększa również ryzyko wystąpienia wielu chorób.

Suplement OptiSleep to produkt wspomagający usypianie, w jego składzie znajdziemy naturalne składniki, które działają uspokajająco i przeciwlękowo oraz poprawiają nastrój. OptiSleep nie tylko skraca czas zasypiania, lecz także wzmacnia i polepsza sen, by ten lepiej regenerował nasz organizm.

Pamiętaj, że organizm najlepiej wysypia się do północy, zatem nie jest ważne tylko to ile godzin śpimy, ale również w jakich godzinach to robimy. Główną przyczyną problemów ze snem jest stres, więc zadbaj o to, aby w miarę możliwości go unikać i niwelować jego negatywne skutki. Pomocny tutaj będzie suplement OptiSleep, który działa uspokajająco i przeciwlękowo, dzięki czemu ułatwia zasypianie i poprawia jakość snu.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiSleep

Opti Senal ® – To zastrzeżona formuła z owoców południowoamerykańskiej cyfomandry grubolistnej, znanej również jako drzewo pomidorowe, która wykazuje korzystny wpływ na układ nerwowy oraz funkcje mózgu.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 150 mg / 300 mg

Ekstrakt z ziela męczennicy cielistej (Passiflora incarnata L.) 10:1 – Ma działanie uspokajające, obniża poziom stresu, wspomaga proces zasypiania. Zawiera wiele składników czynnych, których wypadkową działania jest efekt uspokajający, nasenny, spazmolityczny, przeciwstresowy, antydepresyjny, przeciwlękowy, hipotensyjny oraz przeciwkaszlowy.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 80 mg / 160 mg

Ekstrakt z owoców wiśni pospolitej (Prunus Cerasus Mill.) 10:1 – Kora wierzby hamuje wytwarzanie prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne, ma działanie przeciwbólowe.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 65 mg / 130 mg

Ekstrakt z nasion głożyny pospolitej / Jujuba pospolita (Ziziphus jujuba) 10:1 – Jest źródłem żelaza, aminokwasów i witamin, oczyszcza organizm z toksyn. Głożyna działa uspokajająco i pomaga walczyć z przewlekłym stresem oraz stanami lękowymi, dzięki czemu ułatwia zasypianie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 10:1 – Zawiera pochodne kwasu cynamonowego, takie jak tyrazol, rozowinę i solidrizyd, które obniżają poziom hormonu stresu – kortyzolu. Ekstrakt wyrównuje równowagę biochemiczną mózgu i zapobiega spadkom nastroju.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 40 mg / 80 mg

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 100:1 standaryzowany na 99% 5-HTP – Odgrywa dużą rolę w zmniejszaniu stanów lękowych i depresyjnych. Nie tylko zmniejsza ogólne uczucie niepokoju, ale również optymalizuje pracę układu nerwowego. Zawiera również 5-HTP.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 30 mg / 60 mg, w tym:
5-HTP: 29,7 mg / 59,4 mg

5-HTP (5-Hydroksytryptofan) –  5-Hydroksytryptofan w organizmie zamienia się w serotoninę, neuroprzekaźnik konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego. 5-HTP poprawia nastrój i ułatwia zasypianie.

Melatonina – To hormon, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego rytmu dobowego, wieczorem włącza tzw. tryb czuwania, czyli sen. Niedobory melatoniny są częstą przyczyną bezsenności.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 0,5 mg / 1 mg