fbpx
Zaznacz stronę
OptiOXY - Oczyszczanie organizmu i źródło antyoksydantów

OptiOXY

Oczyszczanie organizmu i źródło antyoksydantów

Oczyszczanie organizmu z toksyn odbywa się dzięki jego naturalnym mechanizmom. Jeśli jednak toksyn jest zbyt wiele nasze ciało może nie nadążać z ich usuwaniem. Toksyny są zbędnymi i potencjalnie szkodliwymi dla nas substancjami, które powstają w procesach metabolicznych organizmu oraz mogą dostawać się do niego ze środowiska.

Suplement OptiOXY dedykowany jest dla tych, którzy chcą oczyścić swój organizm z toksyn, które w większych ilościach mogą negatywnie wpływać na nasze zdrowie. OptiOXY pomaga przyspieszyć usuwanie szkodliwych produktów przemiany materii oraz innych niepożądanych substancji z organizmu. Dzięki swojemu działaniu pozwala zachować równowagę w funkcjonowaniu całego organizmu.

Jak możemy pomóc naszemu ciału w oczyszczaniu? Poza stosowaniem suplementu OptiOXY możemy wspierać je zdrową dietą i piciem dużych ilości wody. Większość toksyn rozpuszcza się w wodzie i jest z nią wydalana, między innymi dlatego prawidłowe nawodnienie jest dla nas tak ważne.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 30 ml (3 łyżki stołowe) dziennie
Opakowanie: 1000 ml, szklana butelka

Cena: 199,99 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiOXY

Opti Antix ® – To zastrzeżona formuła z owoców grejpfruta i awokado która ma silne działanie antyoksydacyjne i pomaga oczyszczać organizm.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 210 mg

Ekstrakt z korzenia czepoty puszystej / Vilcacory (Uncaria tomentosa L.) 10:1 – Zawiera antyoksydanty, które hamują działanie wolnych rodników. Jego biologiczny skład ma korzystny wpływ na zdrowie, dzięki między innymi dzięki właściwościom immunostymulującym, przeciwbólowym oraz przeciwzapalnym.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 190 mg

Ekstrakt z kory La pacho / Pau d’arco, herbata Inków (Tabebuia avellanedae) 10:1 – Zawiera kwercytynę, karnasol, koenzym Q10, alkaloidy, saponiny steroidowe, oraz liczne pierwiastki mineralne, m.in. wapń, żelazo, magnez, czy potas. Kora La pacho działa moczopędnie i detoksykacyjnie.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 165 mg

Ekstrakt z owoców grejpfruta (Citrus paradise Macfad.) 10:1 – Zawiera naringinę, która w organizmie przekształca się w flawonoid o silnym działaniu przeciwutleniającym.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 155 mg

Ekstrakt z owoców awokado / Smaczliwka (Persea Mill.) 10:1 – Owoc ten jest jednym z niewielu naturalnych źródeł glutationu, jednego z najsilniejszych antyoksydantów, który poza walką z wolnymi rodnikami również pomaga oczyścić organizm z pestycydów.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 130 mg

Ekstrakt z kwiatów aksamitki (Tagetes erecta L.) 20:1 standaryzowany na 20% luteiny i 4% zeaksantyny – Zawiera luteinę i zeaksantynę, przeciwutleniacze, które m.in. mają działanie moczopędne, dzięki czemu przyspieszają wydalanie szkodliwych substancji z organizmu.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 110 mg, w tym: 
Luteina: 22 mg,
Zeaksantyna: 4,4 mg

Ekstrakt z algi Ecklonia cava (Ecklonia cava Kjellman) 10:1 –  Ta odmiana alg wykazuje dużą zawartość różnych antyoksydantów, które chronią nasz organizm przed degradacją i szkodliwym działaniem wolnych rodników.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 100 mg mg

Ekstrakt z pomidora (Solanum lycopersicum L. / Lycopersicon esculintum Mill.) 12:1 standaryzowany na 6% likopenu – Bogaty w likopen – karotenoid, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie ludzkiego organizmu, wzmacnia układ immunologiczny i przyspiesza metabolizm.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 84 mg, w tym:
Likopen: 5 mg

Ekstrakt z winogron / Winorośl właściwa (Vitis vinifera L.) 100:1 standaryzowany na 98% resweratrolu – Zawiera resweratrol, który ma działanie żółciopędne, pobudza wydzielanie soków trawiennych i dzięki zawartym w nim składnikom pomaga oczyścić organizm. Winogrona nie tylko odkwaszają organizm, ale pomagają pozbywać się piasku w nerkach oraz guzków artretycznych.

Zawartość składników w porcji dziennej (30 ml): 12 mg, w tym:
Resweratrol: 11,8 mg