fbpx
Zaznacz stronę

OptiNeurostress

Na uspokojenie i stany depresyjne

Okresy gorszego nastroju mogą dotknąć każdego z nas. Szybkie tempo życia, dużo oczekiwań i wszechobecny stres mogą zaburzyć prawidłową pracę naszego układu neurologicznego i powodować różne problemy, na przykład ze snem. Warto wtedy sięgnąć po OptiNeurostress, który zawiera specjalnie wybrane składniki tak, by pomóc złagodzić negatywne skutki stresu, zmęczenia i poprawić Twoje ogólne samopoczucie.

Suplement OptiNeurostress jest unikalną kompozycją naturalnych ekstraktów z ziół, które mają działanie uspokajające, ułatwiają zasypianie i pozytywnie wpływają na nastrój. Można go stosować zarówno w stanach zwiększonego stresu, jak i na co dzień, w celu wyregulowania biochemii mózgu, od której zależne jest prawidłowe funkcjonowanie układu neurologicznego.

Jeżeli jednak smutek i zniechęcenie pojawiają się coraz częściej, warto zwrócić się o pomoc do specjalisty. Suplement OptiNeurostress wspiera układ nerwowy i psychikę, lecz samopoczucie i zdrowie psychiczne to złożone kwestie, które wymagają indywidualnego i profesjonalnego podejścia.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiNeurostress

Opti Nostress ® – To zastrzeżona formuła z owoców granatu i pomarańczy dostarczającą energii i sił witalnych każdego dnia.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 100 mg / 200 mg

Ekstrakt z ziela męczennicy 10:1 – Nie tylko obniża poziom stresu, dzięki czemu działa przeciwlękowo, ale też wydłuża fazę REM, dzięki czemu sen jest głębszy i lepiej regeneruje organizm.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 70 mg / 140 mg

Ekstrakt z kwiatów szafranu (Crocus sativus L.) 10:1 – Zwiększa produkcję serotoniny, która łagodzi objawy depresji i działa uspokajająco. Szafran zawiera też witaminy A i B, kwas foliowy i kwasy wielonasycone, które poprawiają funkcje poznawcze, wspierają koncentrację i pamięć.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 65 mg / 130 mg

Inozytol – Inozytol, czyli inaczej witamina B8, jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, zapewnia równowagę jonów miedzi i cynku w komórkach mózgu. Inozytol poprawia nastrój, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia oraz łagodzi objawy schizofrenii.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 60 mg / 120 mg

L-tryptofan – Bierze udział w produkcji serotoniny i melatoniny, która odpowiada za prawidłowy rytm dobowy organizmu i zmniejsza nadpobudliwość. L-tryptofan reguluje również poziom noradrenaliny, dopaminy i B-endorfiny.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Ekstrakt z liści melisy lekarskiej (Melissae officinalis (Labiatae)) 10:1 –  Jeden z najpopularniejszych naturalnych środków wspomagających leczenie nerwicy, który redukuje napięcie i wzmacnia organizm. Melisa wzmaga trawienie i pobudza apetyt, które często są obniżone w depresji.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 45 mg / 90 mg

Ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego (Hypericum perforatum L.) 10:1 – Zawiera hyperycynę, która hamuje rozkład neuroprzekaźników, takich jak serotonina, dzięki czemu zapobiega stanom obniżonego nastroju. Ekstrakt działa moczopędnie, dzięki czemu pomaga szybciej usunąć z organizmu szkodliwe substancje.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 40 mg / 80 mg