fbpx
Zaznacz stronę
OptiMusclepain - Zregeneruj mięśnie i zerwane ścięgna

OptiMusclepain

Zregeneruj mięśnie i zerwane ścięgna

Bóle mięśni i ścięgien mają różne podłoże, często są to uszkodzenia mechaniczne, wynikające z przeciążenia organizmu lub stany zapalne. Przewlekły ból mięśni i ścięgien może być spowodowany zarówno samymi chorobami mięśni, jak i chorobami układu neurologicznego, chorobami ogólnoustrojowymi oraz infekcjami.

Suplement OptiMusclepain jest produktem dedykowanym dla osób, które borykają się z bólami mięśni i ścięgien, niezależnie od tego, jakie są jego przyczyny. OptiMusclepain zawiera naturalne składniki, takie jak: ekstrakt z owoców goji, aloesu i imbiru, które działają rozgrzewająco, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Suplement diety OptiMusclepain pozwala uzupełnić niedobory witamin oraz dostarcza substancje przeciwzapalne i przeciwbólowe, jednak nie jest lekiem. Jeśli ból mięśni oraz ścięgien występuje często lub powtarza się przez dłuższy czas warto zwrócić się o pomoc lekarza.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiMusclepain

Opti Muslin ® – To zastrzeżona formuła z korzenia imbiru wspomaga funkcjonowanie mięśni, a dzięki właściwościom rozgrzewającym przyczynia się do redukcji stanów zapalnych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 160 mg / 320 mg

Ekstrakt z owoców Goji / Kolcowój pospolity (Lycium barbarum L.) 10:1, standaryzowany na 30% polisacharydów – Jest stosowany w terapii reumatyzmu, poprawia stan stawów, kości i mięśni. Zawiera duże stężenie witaminy C, która wzmacnia pracę układu krążenia i układu immunologicznego.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 100 mg / 200 mg, w tym:
Polisacharydy: 30 mg / 60 mg

Ekstrakt z liści aloesu / Aloes zwyczajny, aloes barbadoski (Aloe vera (L.) Burm. f.) 10:1, standaryzowany na 2% polisacharydów – Zawiera antyprostaglandyny, które hamują procesy zapalne oraz mają działanie przeciwbólowe. Ekstrakt polecany jest dla osób dotkniętych reumatyzmem oraz nerwobólami.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 80 mg / 160 mg, w tym:
Polisacharydy: 1,6 mg / 3,2 mg

Ekstrakt z owoców noni / Morwa indyjska (Morinda citrifolia L.) 10:1 – Ma szerokie zastosowanie w leczeniu różnych dolegliwości. Jest bogaty w irydoidy, które działają przeciwzapalnie i przeciwbólowo, ponadto jest źródłem witamin C i B3, żelaza, potasu i niacyny.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 65 mg / 130 mg

Ekstrakt z korzenia imbiru / Imbir lekarski (Zingiber officinale Rosc.) 10:1 – Regeneruje układ ruchu i ma działanie przeciwutleniające oraz rozgrzewające, zatem przynosi ulgę bolącym mięśniom.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Ekstrakt z kory wierzby / Wierzba biała, w. srebrna, w. pospolita (Salix alba L.) 10:1 – Ma działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe. Ekstrakt hamuje tworzenie się prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 20 mg / 40 mg

Ekstrakt z korzenia jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea L.) 10:1 – Doskonale łączy się z witaminą C, dzięki czemu zapobiega infekcjom oraz skraca czas kuracji. Działa regenerująco na komórki i dodatkowo poprawia wygląd cery.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 10 mg / 20 mg