fbpx
Zaznacz stronę
OptiMind - Dobra pamięć i koncentracja

OptiMind

Dobra pamięć i koncentracja

Mózg to najważniejszy z naszych organów, który zawiaduje funkcjami życiowymi i poznawczymi, dlatego zdecydowanie warto o niego dbać.  Niestety szybkie tempo życia, docierające do nas ze wszystkich stron bodźce (dźwięki, kolory, zapachy) oraz stres znacząco wpływają na spadek naszej koncentracji i pamięci.

Suplement OptiMind to produkt wspomagającym pracę mózgu, poprawia koncentrację i procesy zapamiętywania dzięki doskonałej mieszance zawartych w jego składzie naturalnym składnikom. OptiMind jest polecany zarówno w okresach wzmożonego wysiłku umysłowego, jak i do codziennego stosowania dla wszystkich osób, zwłaszcza pracujących umysłowo, by mogły działać efektywniej.

OptiMind to suplement wspomagający funkcjonowanie mózgu, jednak poza suplementacją warto dbać o odpowiednią dietę, bogatą w mikro i makroelementy wzmacniające układ nerwowy, takie jak węglowodany, z których organizm uwalnia glukozę – najlepsze paliwo dla mózgu. Oprócz tego dobrze wspomaga go lecytyna. Fosfolipid ten jest istotny dla pracy całego organizmu, poprawia pamięć i przyspiesza wymianę informacji w mózgu. Dla prawidłowego funkcjonowania „centrum dowodzenia” konieczny jest również sen, podczas którego się regeneruje.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiMind

Opti Mindal ® – To zastrzeżona formuła z owoców Tamarillo, czyli pochodzącej z Ameryki Południowej cyfomandry grubolistnej (Cyphomandra betacea), nazywanej wzmacniaczem umysłu. Opti Mindal® dostarcza jedne z najważniejszych neurotransmiterów regulujących funkcje mózgu, co zostało potwierdzone w badaniach klinicznych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 120 mg / 240 mg

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego / Miłorząb dwuklapowy, M. chiński, M. dwudzielny (Ginkgo biloba L.) 10:1 – Stymuluje neurony do skuteczniejszego przekazywania impulsów, poprawiając proces zapamiętywania i zdolność do koncentracji.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 90 mg / 180 mg

Ekstrakt Brahmi (Bacopa monnieri L.) 10:1 – Wspomaga zdolności poznawcze, zarówno u dzieci, osób dojrzałych oraz starszych, jest stosowany na wiele zaburzeń wynikających z dysfunkcji neurologicznych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 75 mg / 150 mg

Ekstrakt z różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) 10:1 – Poprawia samopoczucie, zmniejsza uczucie senności, wspomaga pamięć krótkotrwałą, dlatego jest polecany w okresach wzmożonej pracy umysłowej.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 70 mg / 140 mg

Lecytyna sojowa (fosfatydylocholina) – Ta mieszanka fosfolipidów i steroli korzystnie wpływa na pracę naszego organizmu, działa uspokajająco na układ nerwowy i poprawia zdolność zapamiętywania.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 20 mg / 40 mg