fbpx
Zaznacz stronę
OptiMigra - Pozbądź się bólów migrenowych

OptiMigra

Pozbądź się bólów migrenowych

Migreny dotykają około 10% ludzi na całym świecie. Objawiają się silnym bólem głowy, któremu często towarzyszą wymioty i światłowstręt. Te przykre dolegliwości, które mogą wyłączyć nas z życia, to nie jedyna strona migreny. Przewlekłe bóle migrenowe mogą również powodować zmiany neurologiczne, a nawet trwałe uszkodzenia mózgu.

Suplement OptiMigra to produkt dedykowany osobom cierpiącym na migreny. Jego składniki wybraliśmy tak, aby zapewniały szereg naturalnych substancji wspomagających przepływ krwi w mózgu oraz regulujących neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające, których zaburzenie powoduje bóle migrenowe. Zalecany zarówno wszystkim osobom zmagającym się z migrenami oraz w stanach nasilonego stresu jako środek prewencyjny.

Co jest przyczyną migren? Brak równowagi aktywności pobudzającej i hamującej w mózgu, która jest regulowana przez odpowiednie neuroprzekaźniki. Zmiany w neuroprzekaźnikach mogą powodować nadmierne pobudzenie neurotransmiterów, które powoduje migreny. Zatem aby terapia migrenowych bóli głowy była skuteczna, konieczne jest regulowanie neuroprzekaźników oraz zadbanie o prawidłowy przepływ krwi, w czym pomaga suplement OptiMigra.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiMigra

Opti Migren ® – To zastrzeżona formuła z korzenia Gastrodia elata jest doskonałym rozwiązaniem dla osób borykających się z migrenami, ponieważ zmniejsza częstotliwość ich nawracania.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 200 mg / 400 mg

Ekstrakt z korzenia lepiężnika różowego (Petasites hybridus) 10:1 – Ma właściwości przeciwbólowe, przeciwzapalne i uspokajające, poprawia przepływ krwi. Ekstrakt hamuje wydzielanie serotoniny, od lat stosowany w medycynie ludowej do leczenia nerwic, padaczki i bezsenności.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 55 mg / 110 mg

Ekstrakt z kory wierzby białej (Salix alba L.) 10:1 – Stosowany jest w celu zwalczania gorączki i bólu. Hamuje wytwarzanie prostaglandyn, związków, które wywołują i podtrzymują procesy zapalne w stawach i mięśniach.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 35 mg / 70 mg

Ekstrakt z korzenia Gastrodii wysokiej / Gastrodia elata (Gastrodia eleta Blume) 10:1 – Reguluje neuroprzekaźniki hamujące i pobudzające oraz działa neuroprotekcyjnie – chroni przed intensywnym spadkiem dopływu krwi do mózgu.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 30 mg / 60 mg

Ekstrakt z nasion Griffonia simplicifolia 10:1 –  Optymalizuje funkcjonowanie układu nerwowego i zmniejsza ogólne uczucie niepokoju. Griffonia zawiera 5-hydroksytryptofan, który przenika do mózgu i zmienia się w serotoninę, która działa przeciwdepresyjnie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 15 mg / 30 mg

Ekstrakt z liści złocienia maruny / Wrotycz maruna (Tanacetum parthenium L.) 10:1 –  Stosowany w terapii migrenowych bóli głowy. Złocień maruna hamuje uwalnianie serotoniny i histaminy.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 7 mg / 14 mg

Ryboflawina (pozyskiwana ze skrobi kukurydzianej) – Inaczej witamina B6, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, to jej niedobory przyczyniają się do występowania migren.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg (3571% RWS*) / 100 mg (7142% RWS)
*) RWS – Referencyjne Wartości Spożycia