fbpx
Zaznacz stronę

OptiLiver

Zdrowa wątroba i układ pokarmowy

Wątroba jest organem pełniący ogromną ilość funkcji w organizmie. Odpowiada m.in. za usuwanie toksyn oraz niepotrzebnych produktów przemiany materii czy oczyszczanie krwi. Jej prawidłowe funkcjonowanie jest uwarunkowane odpowiednią dietą, nawodnieniem organizmu oraz codzienną dawką aktywności fizycznej, która stymuluje pracę całego układu pokarmowego.

Suplement OptiLiver to produkt dedykowany dla osób borykających się z problemami układu pokarmowego, jak i dla tych, którzy chcą wspomóc wątrobę w oczyszczaniu i regeneracji. OptiLiver to specjalnie skomponowana mieszanka naturalnych składników ziołowych korzystnie wpływających na pracę wątroby i procesy trawienne.

Dzięki suplementowi OptiLiver dostarczysz organizmowi niezbędnych substancji potrzebnych wątrobie do wydajnego funkcjonowania i wspomożesz trawienie. Jeżeli jednak cierpisz na poważne, powtarzające się problemy lub dyskomfort ze strony układu trawiennego skonsultuj się ze specjalistą.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiLiver

Opti Liverin ® – To zastrzeżona formuła z dzikiej wiśni (Prunus avium) i korzenia mniszka lekarskiego wspomagającą oczyszczanie wątroby oraz pomagającą w jej odtruwaniu i regeneracji.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 100 mg / 200 mg

Ekstrakt kłącza picrorhiza kurroa / Katuka skorpionowa (Picrorhiza kurroa. Royle ex Benth.) 10:1 – Jest bogatym źródłem flawonoidów, polifenoli, witamin, fitosteroli oraz karotenoidów, które korzystnie wpływają na pracę całego organizmu ze szczególnym uwzględnieniem układu pokarmowego.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 75 mg / 150 mg

Ekstrakt z korzenia mniszka lekarskiego / Mniszek pospolity (Taraxacum officinale F.H. Wiggers coll., właśc. Taraxacum sect. Taraxacum) 10:1 – Wspomaga pracę wątroby i nerek, które odpowiadają za usuwanie z organizmu szkodliwych substancji oraz zbędnych produktów przemiany materii, dodatkowo stymuluje metabolizm.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 70 mg / 140 mg

Ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa L.) 10:1 – Wzmaga wydzielanie soku żołądkowego oraz żółci w wątrobie i enzymów trawiennych w trzustce. W ten sposób roślina ta wspomaga proces trawienia i ułatwia przyswajanie pokarmów.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 65 mg / 130 mg

Ekstrakt z łodygi ananasa (Ananas Mill.) 120:1, w tym Bromelina (bromelaina) – Bromelaina to enzymy wykazujące liczne działania prozdrowotne: działające przeciwzapalnie, jak również wspomagające proces przemiany materii i używane przy problemach trawiennych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 20 mg / 40 mg, w tym:
Bromelina (bromelaina): 48 mg / 96 mg

Papaina proszek (Carica papaya L.) enzym z podklasy proteaz – Stosowana w leczeniu problemów trawiennych oraz niszczy pasożyty jelitowe. Jest to enzym przypominający enzymy trzustkowe, który wspiera trawienie poprzez rozpuszczanie białek.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 15 mg / 30 mg