fbpx
Zaznacz stronę
OptiFlexpain - Zdrowe i sprawne stawy

OptiFlexpain

Zdrowe i sprawne stawy

Ból stawów często dotyka osoby narażone na przeciążenia układu ruchu m. in. sportowców, osoby mało aktywne, oraz starsze i cierpiące na przewlekłe schorzenia. Produkt OptiFlexpain został specjalnie tak skomponowany, by działać przeciwbólowo i wspomagać pracę stawów tak, żeby była prawidłowa. Dzięki temu może on pomagać w walce z dolegliwościami stawów spowodowanymi różnymi przyczynami.

Suplement OptiFlexpain jest przeznaczony dla osób borykających się z przewlekłymi bólami stawów, niezależnie od tego, czym są one spowodowane. Skomponowany na bazie naturalnych składników takich jak ekstrakt z kory wierzby, kolagen morski oraz chrząstka rekina, OptiFlexpain wspomaga pracę stawów i regenerację chrząstki stawowej i pomaga zmniejszyć związane z nimi dolegliwości.

Żeby utrzymać swoje stawy w jak najlepszym stanie, poza suplementacją produktami takimi jak OptiFlexpain zadbaj o zróżnicowaną dietę i odpowiednie nawodnienie organizmu oraz codzienną dawkę ruchu. Pamiętaj, że stawy mogą zostać osłabione zarówno ze względu na wzmożoną aktywność fizyczną (przeciążenia, urazy), jak również przez jej brak. Jeśli Twoje dolegliwości nie ustępują lub się pogarszają zasięgnij porady lekarza.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiFlexpain

Opti Flexin ® – To zastrzeżona formuła z owoców mangostanu właściwego i kory wierzby białej, która stanowi nieocenione wsparcie dla prawidłowego funkcjonowania stawów i przyczynia się do odbudowy uszkodzonej chrząstki stawowej.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 150 mg / 300 mg

Ekstrakt z ziela Boswellii (Boswellia serrata) 10:1 – Hamuje degradacje glikozaminoglikanów, co zapobiega niszczeniu chrząstki stawowej. Wspiera kondycję układu ruchu, działa przeciwbólowo i kojąco.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 95 mg / 190 mg

Nowozelandzka małż zielona (Perna canaliculus) – Zawiera kwasy omega-3 i kwas lipidowy, które wspierają układ kostny. Suplement ten działa przeciwzapalnie, jest polecany wszystkim, ze szczególnym uwzględnieniem sportowców.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Chrząstka rekina – Zawiera dużo wapnia, fosforu i kolagenu, będącego podstawowym budulcem stawów, polecana jest dla wszystkich osób narażonych na ich obciążenie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Kolagen rybi (morski) – Uzupełnia dietę w łatwo przyswajalne białko kolagenowe, które odpowiada za rozciągliwość stawów. Kolagen wspomaga utrzymanie właściwego stanu tkanki łącznej, dodatkowo korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 50 mg / 100 mg

Ekstrakt z kory wierzby (Salix) 10:1 – Jest źródłem naturalnego kwasu salicylowego, który złuszcza i przyspiesza odnowę naskórka, działa antybakteryjnie, przeciwzapalnie i przeciwbólowo.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 25 mg / 50 mg

Ekstrakt z korzenia imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rosc.) 10:1 – Działa regenerująco, przeciwzapalnie, przeciwutleniająco i rozgrzewająco, dzięki czemu przynosi ulgę w bólu w przypadku chorych stawów.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 20 mg / 40 mg