fbpx
Zaznacz stronę
OptiCykl MN - Menstruacja i prawidłowy cykl

OptiCykl MN

Regularny cykl, prawidłowe i łagodne miesiączki​

Prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego ma wpływ nie tylko na płodność, ale też na jakość życia. Różne zaburzenia i dolegliwości układu rozrodczego mogą skutecznie uprzykrzać życie, na przykład podczas menstruacji. OptiCykl MN to naturalna mieszanka ziół, która skutecznie pomagają regulować cykl oraz łagodzą wszelkie dolegliwości związane z miesiączkowaniem czy upławami. Produkt działa również przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybicznie oraz hamuje rozwój infekcji.

OptiCykl MN to suplement przeznaczony dla kobiet, który reguluje cykl menstruacyjny, łagodzi obfite krwawienie oraz ból i wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego. OptiCykl MN jest specjalnie dobraną mieszanką ziół doskonale wspomagająca zdrowie kobiet, tak by mogły czuć się dobrze oraz być pełne energii każdego dnia.

Pamiętajmy, że problemy z układem rozrodczym zawsze warto skonsultować z ginekologiem.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiCykl MN

Opti Cyklin ® – To zastrzeżona formuła z ekstraktu z liści malin wspomagającą prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego oraz pomaga w regulacji cyklu.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 220 mg / 440 mg

Ekstrakt z liści maliny właściwej (Rubus idaeus L.) 10:1 – Korzystnie wpływa na pracę macicy, jak również zmniejszenie intensywności krwawień oraz poprawia nastrój w okresie menstruacyjnym.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 80 mg / 160 mg

Ekstrakt z liści ruty zwyczajnej (Ruta graveolens L.) 10:1 – Stosuje się w leczeniu atonii macicy oraz zaburzeń menstruacyjnych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 65 mg / 130 mg

Ekstrakt z ziela dziurawca zwyczajnego (Hypericum perforatum L.) 10:1 – Reguluje cykl menstruacyjny oraz łagodzi ból, jaki często towarzyszy miesiączce.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 30 mg / 60 mg

Ekstrakt z ziela krwawnika pospolitego (Achillea millefolium L.) 10:1 –  Nazywany inaczej kobiecym ziołem, zawiera fitoestrogeny, które łagodzą nieprzyjemne dolegliwości związane z miesiączką oraz łagodzą obfite krwawienie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 20 mg / 40 mg

Ekstrakt z kwiatów jasnoty białej (Lamium album L.) 10:1 –  Ekstrakt z tej rośliny stosowany jest na schorzenia układu rozrodczego oraz jako środek łagodzący objawy białych upławów.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 15 mg / 30 mg

Ekstrakt z ziela tasznika pospolitego (Capsella bursa pastoris) 10:1 – Obniża ciśnienie, łagodzi krwawienie oraz skurcze macicy.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 10 mg / 20 mg