fbpx
Zaznacz stronę
OptiArtrepain - Powiedz stop bólom kości i kręgosłupa

OptiArtrepain

Powiedz stop bólom kości i kręgosłupa​

Ból kręgosłupa może mieć podłoże zapalne lub niezapalne. W tym drugim przypadku wiąże się to przeważnie z uszkodzeniami mechanicznymi. Ból kręgosłupa bardzo często wiąże się z przeciążeniem np. po intensywnej pracy fizycznej lub ćwiczeniach, a u osób starszych ból ten często spowodowany jest zwyrodnieniami. OptiArtrepain ma za zadane łagodzić negatywne objawy problemów z kręgosłupem.

OptiArtrepain to suplement dedykowany dla osób borykających się z bólami kości, reumatyzmem oraz z bólem kręgosłupa, spowodowanych zarówno stanami zapalnymi, nadwyrężeniem, jak i uszkodzeniami mechanicznymi. OptiArtrepain to specjalnie przygotowany zestaw ekstraktów ziołowych, które wspomagają regenerację powierzchni stawowych, koniecznych do ich prawidłowego funkcjonowania. Oprócz tego produkt ten ma właściwości przeciwzapalne i przeciwbólowe, które łagodzą objawy problemów z kręgosłupem i stawami.

By kręgosłup funkcjonował prawidłowo zadbaj, by wszystkie zespolone więzadła i mięśnie były mocne i sprawne. Jeśli mięśnie po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione, nadmiernie rozciągnięte lub napięte, kręgosłup przestaje być stabilny, postawa pogarsza się co zwykle prowadzi do dyskomfortu i różnych dolegliwości. Warto korzystać z pomocy wykwalifikowanego fizjoterapeuty oraz zasięgnąć porady lekarskiej, zwłaszcza w przypadku poważniejszych dolegliwości.

Dawkowanie

Zalecane przyjmowanie: 1-2 kapsułki dziennie
Opakowanie: 60 kapsułek (kapsułki celulozowe odpowiednie dla wegetarian)

Cena: 129,00 zł

Składając zamówienie w firmowym sklepie internetowym możesz dołączyć do Klubu NaturDay, by korzystać z dodatkowych benefitów podczas zakupów oraz z Programu Partnerskiego.

Dla Twojej wygody system w sklepie zaproponuje / podpowie podczas składania zamówienia najlepsze rozwiązanie.

Ekstrakty zawarte w OptiArtrepain

Opti Artrin ® – To zastrzeżona formuła z owoców Baobabu, która wspomaga funkcjonowanie kręgosłupa oraz pomaga zwalczać stany zapalne organizmu.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 280 mg / 560 mg

Ekstrakt z ziela Boswellii (Boswellia serrata) 10:1 – Znany w medycynie indyjskiej, pomaga łagodzić dolegliwości bólowe kręgosłupa oraz kości. Hamuje degradacje glikozaminoglikanów oraz wzmacnia kręgosłup i wspiera kondycję układu ruchu, działa przeciwbólowo i kojąco, poleca się stosować go przy stanach zapalnych.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 55 mg / 110 mg

Ekstrakt z kory wierzby (Salix) 10:1 – Kora wierzby hamuje wytwarzanie prostaglandyn, które wywołują procesy zapalne, ma działanie przeciwbólowe.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 35 mg / 70 mg

Ekstrakt z korzenia czepoty puszystej / Vilcacory (Uncaria tomentosa L.) 10:1 – Roślina zwana też kocim pazurem, stymuluje białe ciałka krwi, które niszczą bakterie atakujące organizm, wzmacnia odporność, działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwwirusowo.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 30 mg / 60 mg

Ekstrakt z kwiatów wiązówki błotnej (Filipendula almaria L.) 10:1 –  Własności lecznicze wiązówki błotnej poznano już w średniowieczu. Zawiera witaminy, między innymi B, C i E oraz sole mineralne, działa ściągająco, łagodzi stany zapalne i ból.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 25 mg / 50 mg

Ekstrakt z owoców baobabu (Adansonia digitata L.) 10:1 – Baobab afrykański, baobab właściwy jest bogaty w wapń i polifenole, dzięki którym ma bardzo wysoki potencjał przeciwutleniający i działa antyoksydacyjnie.

Zawartość składników w porcji dziennej (1/2 kapsułki): 15 mg / 30 mg